kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 04-07-2019, 11:28
Adka Adka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 8
Domyślnie

Racja - częste kremowanie bardzo pomaga, a to szybko wchodzi w nawyk. Wystarczy sięgać po krem po każdym myciu dłoni. Ogólnie polecam kremy z mocznikiem, bo one najsilniej nawilżają i zmiękczają skórę. Jak moja mama miała spore problemy z dłońmi (pękająca skóra) to sięgnęła po ten krem https://www.seni24.pl/krem-do-suchej...-100-ml_54-122 chociaż jest raczej do kolan, łokci i pięt. Ale w miesiąc wyratował jej dłonie i teraz może korzystać z innych kremów .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 12-02-2020, 16:09
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

jesli chodzi o zniszczone skórki i paznokcie to dla mnie niezawodna jest bio odżywka sos z eveline. Idealna do pielęgnacji suchych i pękających skórek ( które mają tendencję do narastania na płytkę). Przy okazji fajnie wzmacnia samą płytkę.


Ostatnio edytowane przez kinnia : 16-02-2020 o 16:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 13-02-2020, 16:15
DanielaMT77 DanielaMT77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 82
Domyślnie

Teraz zimą mam bardzo suche dłonie ale na szczęście trafiłam w internecie na taki wpis blogowy https://evospa.pl/jak-dbac-o-dlonie-zima polecam przeczytać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 09-03-2020, 12:07
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Przede wszystkim dla mnie bardzo ważne są zadbane paznokcie. Dlatego regularnie chodzę na manicure. Czy słyszeliście o takiej opcji jak manicure vinylux? Jeśli nie to polecam lekturę: https://easynails.pl/uslugi/manicure/manicure-vinylux/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 15-03-2020, 16:50
Gorzelaczka Gorzelaczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 21
Domyślnie

Ja używam kremiku z serii Japan Beauty od Bielendy od jakiś 3 tygodni i powiem szczerze, że masakra... Szkoda, że dopiero teraz na niego trafiłam. Ten z wiśnią i jedwabiem jest wręcz rewelacyjny, bardzo fajny kremik w wydajnej niedużej tubce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 17-03-2020, 09:39
lessie24's Avatar
lessie24 Mężczyzna lessie24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

Jakie kosmetyki są bezpieczne, jeżeli chodzi o dłonie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 12-04-2020, 12:37
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Sama pracuje w gabinecie kosmetycznym i wiem jak dbać i jak powinny wyglądać dłonie kobiety. Oczywiście paznokcie swoją drogą, ale żeby skóra była delikatna i nawilżona to stosuję tylko i wyłącznie nawilżający krem do rąk od dermofuture i taki też polecam moim klientkom. Ma dobry skład i nie pozostawia uczucia lepkości lecz przyjemnego nawilżenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 14-04-2020, 11:07
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Warto też korzystać z zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Na http://www.pracownia-piekna.pl/zabie...roclaw-krzyki/ dość ciekawie są one opisane. Można dowiedzieć się na czym taki zabieg polega i jakich efektów można się spodziewać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 14-04-2020, 11:08
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Teraz skóra dłoni czy twarzy może być dodatkowo wysuszona ze względu na noszenie rękawiczek jednorazowych i maseczek. W tym czasie warto zadbać nie tylko o prawidłową pielęgnacje, należy kupić także maseczki ochronne bawełniane, które nie podrażnią i pozwolą skórze oddychać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 16-04-2020, 00:29
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie

na pewno trzeba codziennie pamiętać o smarowaniu dłoni kremem, mi po tych wszystkich środkach do dezynfekcji skóa bardzo się przessuszyła, używam kremów i codziennie biorę kapsułki oeparol z olejem z wiesiołka. On świetnie wpływa na skórę, nawilża, wielu dermatologów go poleca na problemy skórne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.