kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-11-2018, 09:33
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie botki

Zamówiłam ostatnio z bardzo dobrego sklepu https://www.butysokolski.pl/14-botki-damskie bardzo ładne botki damskie w bardzo atrakcyjnej cenie, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-03-2019, 11:27
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Nie jest łatwo wybrać dobre buty. Z tego artykułu http://lajfczat.pl/jak-wybrac-wygodn...n-jesien-zima/ możecie się dowiedzieć, czym warto się kierować, jeśli szukacie dla siebie wygodnych botków na obcasie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-03-2019, 09:13
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

W sklepie online https://eurobuty.com.pl/ kupuję piękne, modne obuwie. Wszystko od markowych producentów, wygodne oraz dobrej jakości. Na każdą parę są 24 miesiące gwarancji, dostawa jest terminowa i sprawna, jest też szybka wymiana rozmiarów. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-02-2022, 15:26
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Ja od kiedy nauczyłam się, jak nosić botki, praktycznie się z nimi nie rozstaję Są dobre prawie na każdą porę roku i bardzo wygodne. Pasują również do większości stylizacji, zarówno do spodni, jak i do sukienek i spódniczek. Świetnie łączą się również z szortami. Mam w szafie już kilka par takich butów, ale na wiosnę i tak planuję kupić sobie nowe. Orientujecie się, jakie botki będą modne w tym sezonie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-02-2022, 16:49
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Ja sobie teraz na wiosnę świetne botki znalazłam na Saway. Ładnie i starannie wykonane, dobrze wyprofilowane, mega wygodne i pasują do różnuch stylizacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-02-2022, 20:11
Marzena Marzena is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 97
Domyślnie

Ja piękne botki wyczaiłam na Saway. Bardzo dobra, miękka skóra, wygodny obcas. Coś czuję, że będę częściej zamawiać z tej strony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-02-2022, 14:26
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Jeśli szukacie odpowiednich butów na wiosnę lub lato to koniecznie zajrzyjcie na Saway. Mają w świetnej jakości obuwie i do tego w atrakcyjnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-02-2022, 09:44
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Dla mnie najważniejsze jest, by botki były ze skóry naturalnej. Inaczej stopa to się ma zagotować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-04-2022, 14:26
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 653
Domyślnie

Cytat:
Napisał Witkowa
Ja od kiedy nauczyłam się, jak nosić botki, praktycznie się z nimi nie rozstaję Są dobre prawie na każdą porę roku i bardzo wygodne.
Oj tak, to prawda. Botki są niezwykle uniwersalne i praktyczne. A do tego jakie wygodne! Ja długo nie mogłam się jednak przekonać do modeli bez palców, głównie dlatego, że wydawało mi się, iż poszerzają stopę. A i do eleganckich stylizacji mi nie pasowały. Ale ostatnio znajoma podesłała mi artykuł na temat tego, jak nosić botki bez palców https://estetino.pl/blog/post/botki-...w-jak-je-nosic i aż zamówiłam swoją pierwszą parę. Powiem wam, że są super! I dzięki większemu obcasowi i solidnej cholewce w ogóle nie czuję ich na nodze!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-04-2022, 20:23
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Botki są spoko, ale kiedy na dworze jest jeszcze w miarę ciepło. Kiedy pojawiają się chłody to ja wolę zakładać jednak kozaki przed kolano
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.