kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-06-2016, 08:44
groźna's Avatar
groźna groźna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 80
Domyślnie Zniszczona cera i włosy, co robić?

Kochane… ja już nie wiem, co ja mam robić… od jakiegoś czasu widzę, jak z dnia na dzień moja twarz wygląda szaro, smutno i staro, a włosy niekiedy ściągam z głowy garściami… jestem przerazona tym faktem i nie wiem co robić Wiem, że często mają na to wpływ hormony, jednak nigdy nie miałam az takiego problemu (kiedys jak miałam problem z trądzikiem, to lekarz dal mi maść sterydowa i zniknęło raz na dobre), ale teraz nic mi nie pomaga… proszę, pomóżcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-06-2016, 08:27
florencjaN florencjaN is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 46
Domyślnie

Idz do lekarza a nie tracisz czas na siedzenie przed komputerem....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-06-2016, 12:36
marzar marzar is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 39
Domyślnie

Hej dziewczyno Do nie dawna sama zmagalam się z problemami ze skórą. Można powiedzieć, że byl ropień na ropniu. Czlowiek sobie oczywiście zdawał sprawę, że jedzenie takich rzeczy jak pizza czy coś wplywa na skórę, ale tez nie wiedziałam, co jeść, by ta ceraz się poprawiła. Do lekarza chodziłam, ale wszystkie maści kosztowały FORTUNE! Więc postanowiłam poratować się czyms dodatkowo. Ostatnio trafiłam na spoko blog przepisNaMlodosc.pl, gdzie wyszperałam swietne rady właśnie na moje problemy. Maja tez fajan opcje zapisania się na newsleter, nigdy tego nie robiłam, bo zawsze spam w skrzynce, ale oni akurat wysylaja porad, które genialnie się sprawdzaja. Raz, że zmieniłam swoją dietę, dzięki ktorej nie tylko moja skóra zmienia się o 180 stopni, ale i czuję się lżej, dwa, że nauczyłam się dobierać odpowiednio kosmetyki do swojej skóry jak pisałam wczesniej wydawałam dosłownie KROCIE na jakieś „pro” kremy, które ic mi nie dawały.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-06-2016, 13:38
groźna's Avatar
groźna groźna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 80
Domyślnie

Okej, ale spodziewam się, że dla każdej kobiety są jednak te sposoby nieco inne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-06-2016, 09:25
marzar marzar is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 39
Domyślnie

Może to też przez stres? często nasze emocje również mają wpływ na nasz wygląd. Spróbuj poszukać jakiś sposobów w necie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-06-2016, 12:53
Renia Renia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 46
Domyślnie

Zgadzam się z koleżanką wyżej. Sama w czasie sesji na studiach mialam zniszczoną skórę, włosy mi wypadały, ale wtedy koleżanka ze studiów poleciła mi, żebym weszła na taką stronę http://przepisnamlodosc.pl/dieta-na-...ny-na-posilki/ i tu dowiedziałam się, jak moja dieta ma wpływ na to jak wyglądam. Zapisala się na tego newslettera, bo ona już od dłuższego czasu z tego korzystała. Po mimo, ze już jest lepiej ze mną to i tak z newsletera się nie wypisalam, bo przychodzi info o nowych ciekawych wpisach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-06-2016, 14:11
groźna's Avatar
groźna groźna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 80
Domyślnie

Dziewczyny, jesli to rzeczywiście prawda, to z nieba mi spadłyście, bo ja już na siebie w lustro patrzeć nie moge… Mam nadzieję, wierzę że mi ona pomoże odzyskać przede wszystkim pewność siebie i moją urodę Dzięki dziewczynki raz jszcze! Całuję!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-07-2016, 16:10
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Zacznij stosować odpowiednie dla ciebie balsamy. Jeśli zaś chodzi o włosy to jest mnóstwo szamponów i odżywek. Ja co jakiś czas też olejuję włosy. Dzięki temu bardzo ładnie wyglądają. Jakiś czas temu trafiłam na http://apps.greatlengths.pl/ i coraz częściej myślę o przedłużaniu włosów metodą GL Apps.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-07-2016, 16:37
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Idź do tego gabinetu - http://laserskincare.pl/gabinet-kosmetyczny-gliwice/
Będziesz zachwycona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-07-2016, 08:57
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Pewnie ma to związek z doborem złych kosmetyków i wtedy mamy takie przykre efekty. Ja poczytałam troszkę na ten temat i bardzo ciekawych informacji dowiedziałam się z https://rodzinazdrowia.pl/domowe-kos...-bazie-bananow Myślę że ten artykuł jest przeznaczony właśnie dla Was. Jak już zapoznacie się z jego treścią to piszcie swoje uwagi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.