kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-03-2019, 16:41
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Trampolina czy plac zabaw w ogrodzie?

Jakie zabawki macie dla dzieciaków w ogrodach? Zastanawiam się nad trampoliną, albo takim drewnianym placem zabaw z domkami i zjeżdżalniami, co będzie lepsze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-03-2019, 13:54
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

To zależy w jakim wieku masz dzieciaki. Bo jak maluch to zjeżdżalnia i piaskownica będzie dobrym rozwiązaniem. A znów dla starszych to lepsza trampolina lub huśtawka typu bociane gniazdo, jak tu http://www.trampolini.pl/. Myślę, ze najlepiej będzie zapytać samych zainteresowanych co chcą i z czego będą korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-04-2019, 10:17
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Ja bym wybrała plac, a to dlatego, że chyba mimo wszystko wyposażenie placów zabaw mniej kosztuje niż dobrej jakości trampolina z odpowiednio bezpiecznymi elementami, a do tego na placu jednocześnie może się bawić spora liczba dzieciaków. Na skocznię wejdzie ile - ze cztery? A reszta patrzy i nie ma co robić, czekając, aż będzie ich kolej (nie wspomnę o kłótniach, jakie się w tym oczekiwaniu rodzą . To moje zdanie i chętnie wysłucham waszego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-05-2019, 18:34
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 078
Domyślnie

Można też postawić na jedną i drugą opcję Wszystko zależy od waszego budżetu. Według mnie lepiej sprawdzi się trampolina, bo jest uniwersalna. Mogą bawić się na niej nie tylko dzieci, ale także dorośli. Sprawdźcie ofertę sklepu https://sklepsportowy.pl/trampoliny - mają szeroki wybór i rozsądne ceny, więc może akurat znajdziecie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-05-2019, 21:14
Kashtro Mężczyzna Kashtro is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

W dzisiejszych czasach dzieciaki o wiele bardziej potrzebują się wyskakać, niżeli bawić na placu zabaw
------------------------------------
używane samochody

Ostatnio edytowane przez Kashtro : 27-05-2019 o 18:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-05-2019, 22:54
Kara82 Kara82 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Trampolina na pewno tańsza, te place zabaw to koszt kilku tysięcy złotych, jeśli chce się, żeby to miało jakąkolwiek trwałość. Trampolinę można już za parę stów kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-05-2019, 10:15
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

U nas zawsze największym powodzeniem cieszy sie basen, ale to wiadomo - tylko w wakacje. Ogólnie ja bym jakiś hamak albo huśtawkę kupil, bo to się przyda nie tylko dzieciakom. Fajny sprzęt rożnego typu widziałem ostatnio w https://dajar.pl/ jak kupowałem meble do ogrodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-06-2019, 12:06
MAŁPISZON MAŁPISZON is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

Bardzo aktualny temat . W tym przypadku plac zabaw do ogrodu będzie - najlepszym rozwiązaniem.
__________________
Drabinka do ćwiczeń umożliwiają wykonywanie ćwiczeń w domu, które są nieraz bardziej komfortowe i przynoszą więcej korzyści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-06-2019, 23:03
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Kupiliśmy w końcu w tym roku trampolinę, bo dzieciaki nas naciskały,w końcu ulegliśmy. I to całkiem fajna sprawa, mi też się zdarza poskakać, choć nie za często i nie za długo, nie mam takiej kondycji jak moje dzieci Trampolina pochodzi z https://www.fajnytowar.pl/pl/p/Tramp...i-drabinka/470 jest bardzo solidna i wytrzymała, bezpieczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-06-2019, 13:25
filipsuch Mężczyzna filipsuch is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 1
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.