kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-11-2014, 07:19
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie Gdzie zamówić nietypowe materiały reklamowe?

Chciałam zamówić trochę gadżetów reklamowych. Nie interesują mnie żadne ulotki czy banery, tylko myślałam o jakichś notesach, kalendarzach, czymś w tym stylu. Jak myślicie, ile to mogłoby kosztować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-11-2014, 10:12
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Sama ostatnio zamawiałam sobie takie gadżety do firmy ( jako prezenty dla stałych klientów). Chociaż domówiłam również dużą partię ulotek. Obecnie jest to najlepsza reklama w przypadku firmy działającej na rynku lokalnym. I raczej nie można zaprzeczyć.
KUpowałam w Openprint:
http://www.openprint.pl/
Jest to jedna z większych drukarni internetowych. Ceny mają bardzo niskie. Im więcej zamawiasz tym są mniejsze. Sama kupowałam tam już nie raz tak wiec udało mi się wynegocjować jeszcze dodatkowy rabacik
Mają tam duży wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-12-2014, 15:58
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Wydaję mi się, że na allegro jest na tyle dużo różnych ofert, że najłatwiej byłoby tam szukać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-02-2015, 12:00
ksancia's Avatar
ksancia ksancia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Poznań
Posty: 77
Domyślnie

Hm... nie wiem czy jeszcze szukasz, ale też przeglądam ostatnio z kumplem. I wiesz.. wszystko zależy od tego w jakiej branży masz firmę, wiadomo, że nie wszystko ci podpasuje. Pewnie już coś wybrałaś, ale tak chcę posunąć, żeby pamiętać o czymś innym niż gadżety, np. prezenty świąteczne dla klientów - i im będzie miło, i będą dłużej pamiętać taki okolicznościowy-sezonowy prezent niż podrzucanie im czegoś od czasu do czasu, jak np. będą akurat w twojej firmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-09-2015, 05:50
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

A nie myślałąś o tym żeby promować firmę przez internet? Wydaje mi się, że portale społecznościowe, pozycjonowanie, adwordsy itd są o wiele skuteczniejsze niż jakies materiały. Zobacz sobie na http://traffic-network.pl/ Maja bardzo duże doświadczenie w pozyskiwaniu unikalnych uzytkowników na stronę i zwiększaniu sprzedaży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-10-2015, 15:03
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Nie powiedziałabym, że notesy są jakieś nietypowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-11-2015, 09:23
paula89 paula89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 3
Domyślnie

Raczej typowe Dużo firm w ten sposób się reklamuję. W internecie jak poszukasz znajdziesz wiele tego typu firm, które zrobią dla nas np. Power banki z logo . Najważniejsze, żeby sprawdzać jakość, chyba że chcesz dla klientów tanie buble :P

Ostatnio edytowane przez paula89 : 16-11-2015 o 10:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-12-2015, 10:02
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Jeżeli szukacie jakiejś drukarni z ulotkami, to ze swojej strony mogę dodać jeszcze jedną, a mianowicie jest to drukarnia http://www.viperprint.pl/produkt/UL042 . Moja znajoma własnie z niej skorzystała i była bardzo zadowolona z ich usług, chodzi o szybkość ich wykonania, a także jakość, która jest naprawdę dobra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-12-2015, 20:13
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Wiem że drukarnia Web-to-print.pl realizuje takie zamówienia. Mają bardzo szeroki zakres usług i dobre ceny. Myslę że tam zrealizują Twoje zamówienie szybko a materiały bedą w doskonałej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-12-2015, 09:19
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Wiele jest w sieci takich miejsc, gdzie można i online zamówić drukowanie wybranych materiałów, i zlecić z dostawą czy odebrac potem na miejscu.
Z takich ciekawych ofertowo firm mogę to podsunąć spantona (http://spanton.pl/druk-personalizowany.html) - drukują foldery,plakaty, wizytówki, różne materiały reklamowe itd.
No i cenowo też nie rzucają na kolana wiec warto się przyjrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.