kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-05-2016, 11:49
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Jak nawilżać cerę trądzikową?

Jak powinno się nawilżać taką skórę?
Czytałam tutaj jaki krem do cery trądzikowej nada się najlepiej, ale chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat.
Ogólnie szukam informacji o prawidłowej pielęgnacji takiej skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-06-2016, 08:31
Róża_689 Róża_689 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 92
Domyślnie

To też zależy jaki masz typ cery. Nie każda cera trądzikowa jest tłusta, ja polecam łagodne, lekkie w konsystencji kosmetyk, które szybko się wchłaniają nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Cerę trądzikową powinno się pielęgnować kosmetykami specjalnie przeznaczonymi do tego typu skóry i nie dopuścić do tego aby się nadmiernie przesuszyła bo to tylko pogorszy jej stan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-06-2016, 08:51
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Dokładnie tak, podstawa to odpowiednie rozpoznanie typu naszej cery. Tutaj masz wskazówki, które mogą Ci to ułatwić: http://www.amfora.pl/wiadomosc/jak-r...j-suchej/2725/ . Jeśli mimo tego dalej miałabyś wątpliwości, najlepiej skonsultuj się z kosmetyczką. Bez poprawnego rozpoznania typu cery nie jesteś w stanie odpowiednio dobrać do niej kosmetyków. Także od tego na pewno powinnaś zacząć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-07-2016, 12:10
halka1982 halka1982 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 1
Domyślnie

Zgadzam się z koleżankami, ustalenie typu cery to koniecznie pierwszy krok. Ale bez względu na to, jaką masz, ja bym raczej nie polecała kremów typowo przeciwtrądzikowych, bo one potrafią mocno przesuszyć skórę i wtedy jej stan jeszcze się pogarsza. Moim zdaniem lepiej sprawdzają się kosmetyki naturalne - bez chemii i sztucznych składników. Ja bardzo lubię serię Biocos, którą w Polsce sprzedaje sklep www.therose.pl. A potem jeszcze do dobrego dermatologa i buzia będzie jak nowa :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-07-2016, 07:44
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Odpowiedni krem to podstawa. Musisz pamiętać, że każdy kosmetyk działa inaczej na każdą cerę dlatego dobieranie tego idealnego czasami jest na zasadzie prób i błędów. Wiem, że oni http://sklep.lablanca.pl/pl/p/Selver...zu-Slimaka/579 mają fajne kremy więc możesz spróbować może akurat będzie idealny dla Ciebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-09-2016, 12:46
peszton peszton is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 10
Domyślnie

Spróbuj kosmetyków przede wszystkim naturalnych, przeznaczonych do cery mieszanej/tłustej. Przede wszystkim twarz nawilżaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-06-2017, 20:32
BeHappy BeHappy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 16
Domyślnie

Ja stsuje krem Effeclar duo +, który idealnie pasuje do mojej problematycznej cery. Zwalcza wszelkie niedoskonałości nie blokując porów a ponad to działa antybakteryjnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-06-2017, 11:16
Kalima Kalima is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 17
Domyślnie

Hey Ja używam kremów i preparatów marki topła i ejetsem zadowolona bardzo najnowszą oferte możecie zobaczyć w gazetce super-pharm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-06-2017, 20:39
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Ja uważam, że najlepsze sa produkty naturalne. Kremy zawierają różne dodatkowe substancje jak barwniki czy środki zapachowe, które dodatkowo mogą podrażniać skórę. Ja idę w kierunku natury - kupuję olej kokosowy http://biooil.com.pl/k/olej-kokosowy/ z pierwszego tłoczenia. Doskonale nawilża skórę, nie podrażnia i nie uczula. Mi bardzo pomaga w walce z suchą cerą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-07-2017, 10:47
Magdula88 Magdula88 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 60
Domyślnie

Kosmetyki z kawą bardzo dobrze wpływają na kondycję skóry. Może takią opcję wybierzecie? Zobaczcie sami https://www.cafesilesia.pl/kawa-dla-twarzy-ciala-wlosow
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.