kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-10-2016, 13:08
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie Szkoła podstawowa Warszawa- prywatna czy państwowa

Jaka szkoła według was jest lepsza prywatna czy państwowa? Czy jakoś kształcenia jest inna? Jakie szkoły w Warszawie prywatne polecacie, a jakie państwowe ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-10-2016, 13:09
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jeżeli chodzi o szkoły prywatne to wiele dobrego słyszałam o szkole Pro Futuro. Jest to prywatna szkoło dwujęzyczna. W swojej ofercie z tego co czytałam zwracają uwagę na kreatywność, komunikatywność, elastyczność, asertywność, praca w grupie, zarządzanie czasem. Dużym plusem jest to, że zanim zdecydujesz o zapisie dziecka do tej szkoły to przez 2 tygodnie może chodzić tam za darmo Nie wiem jak jest z państwowymi szkołami jednak na pewno mają skromniejszą ofertę edukacyjną .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-03-2017, 12:51
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja dużo dobrego słyszałam o szkole prywatnej http://linde.waw.pl/ W tej szkole dzieci uczą się kreatywnego myślenia, samodzielności. Duży nacisk kładzie się na nauke języka obcego. Kadra tej szkoły jest świetnie wykwalifikowana. Dzieci zostają pod dobrą opieką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-03-2017, 18:46
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Wato pamiętać, że dziecko może przed pójściem do szkoły czuć spory stres. Zwłaszcza pierwszoklasiści czują się niepewnie. Nowe warunki, obce środowisko i nieznane mu dzieci mogą powodować lęk. To normalne uczucie, a warto by rodzice pomogli maluchowi przejść przed ten proces bezstresowo. Przeczytajcie kilka wskazówek, jak tego dokonać: http://www.tatento.pl/a/213/rodzice/...woni-pierwszy-
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-04-2017, 14:29
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Moim zdaniem prywatna. W Warszawie na Wilanowie jest bardzo dobra szkoła im. Wiktorii Wiedeńskiej, prowadzona przez Fundację Varsovia. Szkoła jest dobrze wyposażona, klasy są po około 16-18 osób, a nie 25, a to jest różnica. Dzieci czują się w niej dobrze, oceny też mają dobre, więc sobie chwalę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-10-2017, 22:46
PawlakJA PawlakJA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 158
Domyślnie

Zdecydowanie niepubliczna. A cod tej na Wilanowie - Wiktorii Wiedeńskiej to równiez polecam. Syn chodził co prawda tylko rok, bo się przenieśliśmy, ale to była zdecydowanie najlepsza szkoła do jakiej uczęszczał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-11-2017, 13:41
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

To wszystko zależy jaki masz budżet. Ja posłałam dziecko do prywatnej szkoły. Ostatnio mu nawet taką fajną konsolę kupiłam: http://konsoleigry.pl/konsole-nswitc...496452391.html z niej jest szczególnie zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-01-2018, 22:19
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Cytat:
Napisał PawlakJA
Zdecydowanie niepubliczna. A cod tej na Wilanowie - Wiktorii Wiedeńskiej to równiez polecam. Syn chodził co prawda tylko rok, bo się przenieśliśmy, ale to była zdecydowanie najlepsza szkoła do jakiej uczęszczał.
Ta szkoła jest naprawdę swietna! Córa jest w 3 klasie, świetnie sobie radzi, ma dobre oceny, lubi nauczycieli. Szkoła ma dość wysoki poziom ale to moim zdaniem na plus!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-08-2018, 19:06
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Ta Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest swietna placowka. Nasze dzieci tutaj maja naprawde bardzo dobre warunki do nauki. Nie mecza sie, nie stresuja tak bardzo. Jednak podejscie nauczycieli bardzo duzo znaczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-09-2018, 20:50
Kwiatowa Kwiatowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 55
Domyślnie

Dla mnie najlepszą opinią cieszą się szkoły Te Vizja na Wawerze i Ochocie, poczytajcie sobie o nich jeżeli mowa oczywiście o szkole prywatnej. Placówka jest nowocześnie urządzona, ma świetne zaplecze sportowe, bardzo dużo zajęć dodatkowych do wyboru, co ważne na jednym terenie, dla nas to ogromna wygoda, bo nie trzeba jeździć po Warszawie żeby zapewnić dziecku zajęcia.Przekonał nas również język angielski który jest świetnie nauczany.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.