kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 28-11-2018, 20:39
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Bardzo dobre tłumaczenie można uzyskać przez system https://www.xtrf.eu/experior-venture...on-technology/ Firma ta proponuje zaawansowane rozwiązania dla biznesu oraz firm odnośnie właśnie tłumaczeń. Oprogramowanie oparte jest na nowoczesnej technologii i doskonale sprawdza się w praktyce. Sama firma jest doceniana w branży oraz przez klientów i oferuje wysokiej jakości usługi. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 18-03-2019, 21:09
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

A słyszałeś o firmie https://berligo.com ? Oni zajmują się tłumaczenie wszelkiego typu treści. Od ważnych dokumentów, po jeszcze bardziej specjalistyczne tłumaczenia. Wszystko załatwisz bezpośrednio na ich stronie. Skoro masz do przetłumaczenia ważny projekt i to w dodatku do pracy to ja bym się nie zastanawiała. Oddałabym właśnie takim profesjonalistom go do przetłumaczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 12-06-2019, 15:07
Alexa555 Alexa555 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 92
Domyślnie

Ostatnio w sieci napotkałam się na informacje odnośnie tego tematu na blogu - biuro tłumaczeń turecki .To bardzo wartościowy wpis. Według mnie można się dzięki nim sporo doedukować. Zapoznajcie się sami a nie będziecie żałować. Są tam zarówno inne interesujące wiadomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 22-07-2019, 19:11
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Jeśli o język angielski chodzi to dobrze sprawdzi się biuro tłumaczeń z Olsztyna https://tlumaczeniaprzysiegleangielski.pl/ Pani Mariola Wiśniewska-Probola to tłumacz przysięgły, bez problemu wykona nawet tłumaczenia specjalistyczne, techniczne czy naukowe. Mega dobry termin oddania gotowego tłumaczenia, byłam zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 30-07-2019, 18:53
Olimppia's Avatar
Olimppia Olimppia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 5
Domyślnie

Uważam, że w takiej sytuacji nie warto brać się za tłumaczenie samemu, a zlecić to po prostu specjalistą. Ja zdecydowałam się na odpowiednie biuro tłumaczeń.


_________________________
tłumaczenia angielski Kraków
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.