kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 08-12-2020, 13:09
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

My w Wołominie od dawna korzystamy z usług biura księgowego IRK https://www.biurorachunkowewolomin.com.pl/ W 100 % się u nas sprawdzają, są profesjonalni, terminowi, świetnie zorganizowani, mają dobry kontakt z klientem, na nich zawsze można liczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-12-2020, 17:03
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

a czy ktoś z was korzystał kiedyś z https://scanye.pl/ ? Koleżanki bardzo sobie chwalą takiego typu skaner faktur. W dodatku obecnie jest możliwość darmowego przetestowania systemu. Nie powiem jest to bardzo kuszące zwracając uwagę na to, że w każdym większym biurze skaner to rzecz niezbędna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-12-2020, 12:50
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Jeśli chodzi o księgowość, mogę polecić Taxomatic. Ten program znacznie polepszył moje księgowanie w firmie. Jest szybciej, bez komplikacji (jeżdżenia z dokumentami przez miasto) i profesjonalnie. Polecam młodym przedsiębiorcom, nie będziecie chcieli pracować już na innym programie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-12-2020, 13:51
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 335
Domyślnie

Wybierając księgowość warto profesjonalistów do tego wynająć dlatego ja wam polecam to https://ksiegowiwroclaw.pl/ biuro rachunkowe z którego sam korzystam. Skupiają się na kliencie, widać że zależy im na jego zadowoleniu, mają też dobre stawki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-12-2020, 16:54
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwań dobrej jakości rozwiązań w zakresie programu do fakturowania to koniecznie zwróć uwagę na Ksiegowosc24 w wersjach na 2021 rok - https://ksiegowosc24.pl/ ponieważ przygotowali trzy różne wersje w zależności od potrzeb i jednocześnie zakresu funkcjonalności. Poza tym działa stabilnie, w razie pytań i kłopotów jest dobra obsługa techniczna, ale też taki program w zależności od wyboru pakietu znacząco ułatwia ogarnięcie wiele dodatkowych zadań oraz działów. Z resztą sami się przekonajcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-01-2021, 15:04
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

Myślę, że korzystanie ze sprawdzonego programu to bardzo dobry pomysł i sposób na uniknięcie nieprawidłowości, które mogą wyniknąć z błędów podczas fakturowania. Jpk-vat posiada mnóstwo bardzo dobrych opinii i rekomendacji, które pozwalają na porządek i utrzymanie prawidłowego ujęcia faktur we właściwym okresie rozliczeniowym czy prawidłowość odliczenia VAT naliczonego. To super inwestycja, z której będziecie zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-01-2021, 12:49
ernser.loraine ernser.loraine is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 6
Domyślnie

Ja księgowość swojej firmy oddałem w dobre ręce. Jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-02-2021, 14:41
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Ja ostatnio jeszcze się zastanawiałam ikze jak odliczyć ? Nie miałam pojecia jak to zrobić ale teraz na stronie generali już miałam wszystko idealnie wyjasnione
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 09-02-2021, 14:29
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja na początku myślałam, że poradzę sobie sama, jednak życie szybko to zweryfikowało. Postanowiłam znaleźć dobre biuro rachunkowe we Wrocławiu, znacząco ułatwiło to prowadzenie firmy, dlatego polecam powierzyć takie sprawy profesjonalistom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 09-02-2021, 22:38
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Ja znalazłam całkiem niedawno księgowość dla firm w Radomiu warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na biuro rachunkowe, które oferuje szeroki zakres usług. Myślę, że warto stawiać na sprawdzone rozwiązania. A wiem ze czasami trudno stawiac na takie rozwiązania
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.