kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-03-2018, 21:59
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Mam spory dylemat. Za niedługo idziemy na chrzciny do bliskiej mi osoby i życzeniem był laktator elektryczny. Oczywiście dla mnie to nie kłopot, ale zastanawiam się, czy to odpowiedni prezent. Już nawet wybrałam po konsultacji najlepszy - Lakta Electric na stronie http://www.simed.pl/ Doradźcie mi coś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 13-03-2018, 22:41
pekaemik pekaemik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domyślnie

Myślę że na chrzciny najlepszym prezentem będzie wózek, najlepiej spacerowy żeby nie okazało się że rodzice już taki mają. Fajną ofertę znalazłem w sklepie http://www.viki.net.pl/, a ostatecznie skusiły mnie atrakcyjne ceny, znacznie niższe niż te w sklepach stacjonarnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 14-03-2018, 12:19
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Ja bardzo chętnie postawiłabym na coś przydatnego, jak np. rożek dla dziecka. Fajną i bogatą ofertę takich produktów znajdziemy na https://www.trilli.pl/rozki-niemowlece-c-10_17.html. Dostępne tam rożki cechuje nie tylko ciekawa stylistyka, ale też są one wykonane z miękkich i miłych w dotyku materiałów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-03-2018, 12:23
domidominika domidominika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 47
Domyślnie

mój chrześniak to zapaleniec sportowym. Marzyła mu się rakieta do tenisa na urodziny to tez ją dostał, podobno teraz biega na treningi 4 razy w tygodniu ! Ale mamy w rodzinie sportowca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 22-03-2018, 11:51
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja proponuję taki gokart na pedały www.gokartyberg.pl
Może to i trochę za wcześnie na takie prezenty ale dlaczego nie może stać i czekać na dziecko?
A kolejna zabawka albo ubranko jest zbędne przy tylu prezentach ile dostanie dziecko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 22-03-2018, 12:47
klarysa's Avatar
klarysa klarysa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 49
Domyślnie

Ostatnio przerabiałam ten temat z moją siostrzenicą. W sieci jest sporo pomysłów na prezent na chrzciny i ciężko już się w tym połapać. Najlepiej pogadać z rodzicami, żeby czasami nie zdublować się z czymś, co dziecko już ma. Można celować w coś klasycznego, np. złote kolczyki, dziecięcą bransoletkę, czy spinkę do włosów z diamentami. Ale ja raczej wybrałabym coś praktycznego, co tu i teraz przyda się dziecku i rodzicom - spacerówki, krzesełka do karmienia, czy jakiś wypasiony zabawkowy rowerek. Ale to już decyzja indywidualna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 19-04-2018, 14:21
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

A kojarzycie sklep internetowy https://4kidspoint.pl/ ? Bo moim zdaniem tutaj powinniście rozglądnąć za prezentem na chrzciny. Znajdziecie tam meble, ubranka, najróżniejsze artykuły dla dzieci w wysokiej jakości i dostępnych cenach. Myślę, że w tym miejscu znajdziecie coś wyjątkowego. Wyd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 23-04-2018, 09:43
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Chrzczone są zazwyczaj niemowlaki, więc im niewiele jest potrzebne. Raczej bardziej praktyczny prezent typu termometr bezdotykowy dla niemowlaka, czy gryzak będzie wystarczający.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 23-04-2018, 10:48
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Ja kupowałam zestaw ubranek z Psoty. To polska marka i mają świetną jakość, więc kupiłam set ciuszków i mama była bardzo zadowolona bo ubranek nigdy za wiele, maluszki tak łatwo się brudzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-08-2018, 10:52
lobuziaczek lobuziaczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 14
Domyślnie

ja na chrzciny mojej siostrzenicy kupiłam jej zabawkę. Ale nie była to zwykła zabawka, tylko szumiś
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.