kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-12-2017, 09:46
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Ale daj spokój jak taki kosz prezentowy schowasz pod choinką i jak je zapakujesz. Ja jestem za tym aby pod choinką znalazły się takie prezenty, które będą swoistą niespodzianką dla obdarowanego. A jeśli chodzi o przygotowania do świąt to zostało mi sprzątanie. Jeszcze nie zaczęłam świątecznych porządków. To ile jest do sprzątania mnie przeraża. A to, że nie mam czasu jeszcze bardziej. Do tego szykuje się kolejny wydatek, bo moja koza, która ma parę lat jest już w opłakanym stanie i raczej przed świętami chciałabym kupić nową. Nawet na https://kratki.com/sklep/pl/category/15/piece wypatrzyłam już dla siebie idealną sztukę. Już ją widzę jak stanie na miejscu starego pieca. Taki nowy i czysty i nierozpadający się. Dlatego też w tym roku prezenty świąteczne też będą skromniejsze. Z resztą jeszcze tych prezentów nie kupiłam. Ale na szczęście mam już wypatrzone kilka rzeczy i wystarczy tylko wejść do sklepu i za nie zapłacić. Więc nie zajmie mi to długo. Menu na święta już z rodziną ułożyłam. Ale jeśli chodzi o gotowanie to zajmę się tym dopiero 23. Choć pierniczki już upiekłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 13-12-2017, 12:25
bralni bralni is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 4
Domyślnie

No jak to jak, położy obok? Nie prościej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 13-12-2017, 19:22
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 086
Domyślnie

Pierniczki też już upiekłam i to jakiś tydzień temu, inaczej na święta byłyby twarde Jeszcze przede mną sprzątanie i gotowanie, ale to w ostatnich kilku dniach przed świętami. Póki co szukam dekoracji, by oprócz zapachu pysznych potraw dom był rozświetlony i magiczny. Wybrałam kilka ładnych rzeczy na stronie https://www.dekoria.pl/dekoracje-swiateczne,g293.html Między innymi ledową choinkę, lampiony i taką dość sporą wiszącą gwiazdkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-12-2017, 05:40
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Ja muszę jeszcze ubrać choinkę i upiec pierniczki i w zasadzie wszystko będzie juz gotowe. A niee... jeszcze prezenty dla dziadków. Zwlekałam z tym do ostatniej chwili bo w sumie nie miałam pomysłu co kupić ale chyba wybiorę jakiś zestaw kosmetyków lub suplementów w ziko https://www.ziko.pl/oferta/czas-prezentow/. Spory wybór i rozsądne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-12-2017, 19:56
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Ja uwielbiam te wszystkie przygotowania do świąt. Najbardziej to chyba ubieranie choinki i te wszystkie dekoracje. Od jakiegoś czasu zamawiam takie niestandarowe dekoracje na https://godanparty.pl/ . Nie ma sensu tracić czas na chodzenie po sklepach stacjonarnych, jak naprawdę fajne rzeczy można dostać w internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-06-2019, 10:30
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Sztuczne drzewko nie ma takiego uroku jak prawdziwa choinka. Ja co roku kupuję rozłożystą jodłę kaukaską od plantatora https://www.choinki.pl/ i prezentuje się wspaniale! Mają też inne gatunki drzewek, a można też zakupić od razu choinkę w doniczce. Oferują również stojaki czy wiązanki z gałązek. Bardzo polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 28-09-2019, 11:08
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Warto również pomyśleć nad prezentami i to zarówno dla bliskich, jak i współpracowników. Dlatego sprawdź może również świąteczne zestawy upominkowe co jest nie tylko świetną, ale też uniwersalną opcja na obdarowanie i też bez obaw, że będzie to nietrafiona opcja bo jednak słodycze, czy alkohol sprawdzą się w przypadku każdej starszej osoby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-09-2019, 20:10
nadia_54 nadia_54 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 13
Domyślnie

Ja powoli zaczynam myśleć nad ozdobami, ponieważ robię dużo rzeczy własnoręcznie. W tym roku mam zamiar zrobić ozdoby z bawełnianego sznurka, może uda się bombki? Sznurek już zamówiłam na lowiczance i będę kombinować, lub przeszukiwać internet w poszukiwaniu inspiracji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 07-10-2019, 10:44
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 342
Domyślnie

Ja staram się zawsze rozpocząć przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia trochę wcześniej, bo tuż przed Świętami wszędzie jest tłok. Mamy październik, ale zaczęłam już sobie przeglądać dekoracje bożonarodzeniowe 2019 w sklepach internetowych. A Wy na jakim etapie jesteście?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 07-10-2019, 11:01
asiachmiel asiachmiel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 14
Domyślnie

Do świąt jeszcze wprawdzie sporo czasu, ale ja już powoli zaczynam wypytywać się rodziny o szczegóły. Przede wszystkim muszę zaplanować jakieś menu, które da się łatwo przetransportować i co można przygotować wcześniej. Poza tym zależy mi na jakimś ustaleniu godziny, bo zapewne będę pracować i muszę to jakoś ogarnąć czasowo. Powoli też zaczynam myśleć o prezentach, ale to dopiero jakieś wstępne rozeznanie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.