kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-03-2019, 10:25
DynastyFan DynastyFan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 21
Domyślnie Doświadczenie to podstawa

Myślicie, że jeśli mam doświadczenie w swojej branży a pracowałem bez ukończonych szkoleń i studiów, to znalezienie nowej pracy będzie problemem. Czy te dokumenty są konieczne w pracy zawodowej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-03-2019, 11:18
Ewelinka Ewelinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 51
Domyślnie

Moim zdaniem papier też jest ważny, oczywiście umiejętności umiejętnościami, wiedza wiedzą, sama wybierałam szkolenie pod względem jego jakości, ale ważne było dla mnie też to, że questus oferuje oficjalny egzamin CIM i jak już go zdam to otrzymam certyfikat. Taki dyplom CIM naprawdę wiele znaczy, tym bardziej że to światowa organizacja. Jak jesteście zainteresowani to koniecznie sprawdźcie stronę www.questus.pl/cim/szkolenia-dla-firm/, byłam zadowolona z całego szkolenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-03-2019, 13:10
torxion torxion is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 98
Domyślnie

Doświadczenie oczywiście to podstawa, ale tak jak koleżanka powyżej mówi - kursy są również ważne. O wiele lepiej, gdy będziemy mieli jakieś kursy oraz mniejsze doświadczenie w zawodzie niż samo doświadczenie bez jakichkolwiek kwalifikacji. Ostatnio więc dlatego wykonałem szkolenie z bezpieczeństwa i mam nadzieję, że już niedługo dostanę jakąś ciekawą propozycję pracy (oczywiście lepszej niż dotychczasowa)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-03-2019, 16:49
Alineska Alineska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 96
Domyślnie

Pewnie, że doświadczenie jest bardzo ważne, pamiętaj jednak, żeby sobie nie zaciskać samodzielnie pętli na szyi, że bez doświadczenia nie masz szansy na dobrą posadę. To błędne koło, z którego trzeba się wyrwać. Równie ważne są szkolenia, które będą dowodziły Twoich kompetencji, więc warto w nie inwestować.

Jeśli szukasz czegoś dla przedsiębiorców działających w specjalnych strefach ekonomicznych to może szkolenie sse będzie dla Ciebie doskonałą opcją, żeby poznać przyszłego pracodawcę, albo nawiązać kontakty w branży. Wykorzystuj takie okazje, a na pewno zdobędziesz doświadczenie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-04-2019, 11:31
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Pewnie, ale jakoś to doświadczenie trzeba nabyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.