kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 19-05-2015, 16:14
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Mam bardzo dużo zainteresowań, na szczęście większość z nich nie kosztuje praktycznie nic.
Z tych nieco bardziej kosztownych muszę na pewno wymienić numizmatykę.
Co chwilę znajduję jakąś nową monetę, czy gadżet, który koniecznie chciałabym mieć.
Ostatnio chodzi za mną taka lupa: http://www.cezar24.pl/lupy-czytania-c-37_2_168.html .
Konkretnych wydatków na hobby nie umiem określić, wszystko zależy od konkretnego miesiąca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 19-05-2015, 18:16
Zebra19563 Zebra19563 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

To takie hobby i zainteresowania są najlepsze co nic nie kosztują ja takich niestety nie mam bo ja lubię grać golfa razem z moim chłopakiem. Trochę to można odczuć po kieszeni, właśnie to, że po prostu to jest jeden z najdroższych sportów. Po prostu zbyt drogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 20-05-2015, 11:51
kathryn09 kathryn09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

hobby nie musi być drogie, jak ktoś uprawia jakiś sport, to może całkiem fajnie i niedrogo spędzić czas wolny, pływanie i bieganie to ciekawa opcja, baseny mają zniżki, karty dla rodzin itp. - ja z tego często korzystam, jasne, że jak ktoś musi biegać w markowej drogiej odzieży, to trochę kasy na to wyda... spoza sportowych to na przykład czytanie - książki bywają drogie, ale teraz można je pobierać z netu albo po prostu coś wypożyczyć z biblioteki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 22-05-2015, 10:47
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Ja w sumie wydaje trochę więcej niż powinnam,
ale to dlatego, że u mnie hobby przejete jeszcze po dziadku wiąże się też z inwestowaniem w przyszłość dzieciaków poprzez monety kolekcjonerskie - mam po dziadku pokaźną kolekcję, którą sobie systematycznie powiększam o monety z mennic, czy sklepów w sieci, jak http://www.coinart.pl/zlote-k164.html.
To nie jest tanie hobby, ale wizja tego, że potem na 18stkę dzieci dostaną ładną sumkę mocno mnie motywuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 22-05-2015, 12:37
paticia paticia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

To masz takie wyjątkowe hobby. Twój facet musi być z Ciebie dumny takie rzeczy mało kogo stać na takie coś. Ja nic nie zbieram i moje hobby nie jest drogie. Kupiłam sobie rolki i jak jest dobra pogoda to ja sobie na nich jeżdżę. Po prostu wiem, że żyję i wiem, że w moim hobby jest sens.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 01-06-2015, 16:20
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

O rolkach też myślałam.
Jak byłam młodsza, często jeździłam.
Od jakiegoś czasu rozglądam się za nowymi rolkami dla siebie, ale nie mogę znaleźć nic w rozsądnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 01-06-2015, 17:40
malwinka87 malwinka87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Mnie hobby nic a nic nie kosztuję , mało na to wydaję kasy bo ja głównie śpiewam amatorsko. To albo chodzę na karaoke albo zazwyczaj sobie w domu jakoś śpiewam amatorsko. To takie dla mnie najlepsze rozwiązanie i to jest dla mnie najlepsze takie właśnie wyjście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 02-06-2015, 15:29
Diduszka Diduszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Na moje hobby nie wiele wydaje tyle co nowa książka wyjdzie albo gdy coś zepsuje mi się w rowerze lubię bardzo jeździć na rowerze zwiedzać trochę pięknych okolic czasem gdy wyjeżdżamy na wakację zabieram ze sobą rower i zwiedzam tyle o mnie i o moim hobby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 05-06-2015, 14:32
Gretkia Gretkia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 5
Domyślnie

Moim hobby jest kwiaty dekoracja ogrodów czy też wnętrz na swój dom trochę wydałam lecz najwięcej wydaje do ogrodu lubię mieć pięknie kolorowo bardzo. Interesuję się tym 10 lat czytam różne fora poradniki naprawdę wiedzę mam duża w tej dziedzinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 05-06-2015, 15:33
sobialka sobialka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Fajne hobby, na pewno w domu też masz porządek i musisz się ubierać jako modnisia ja wydaję miesięcznie na hobby około 50zł. Bo tyle to właśnie wynosi moja kwota za Internet. Ja na necie mam wszystko i gry i jeszcze dodatkowo na necie mam fejsbunia i pudelka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.