kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-12-2015, 11:02
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie W jakim banku załozyć sobie konto osobiste

Cześc. Zastanawiałam sie nad bankiem pocztowym Co o nim sądzicie? Czy ma dobrą ofertę w tym zakresie?
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-12-2015, 06:15
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Konto osobiste w banku pocztowym jest ok.Jest to polski bank ale z tego co wiem to maja tam opłatę za kartę.Nie jest to dużo bo jakieś 5 zł na miesiąc ale z drugiej strony po co płacić skoro można znaleźć banki, które maja konta całkowicie za free? Zerknij sobie na ten artykuł: http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/ Masz w nim obecnie ranking kont osobistych. Bardzo dobre konta mają w ofercie mbank oraz smart bank. Sam mam obecnie konto w mbanku. Jest ok, wygodne ale nie podoba mi się obsługa internetowa konta tak więc pewnie będę się przenosił do smart banku.
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-12-2015, 11:55
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Jestem bardzo niezadowolona z mojego obecnego konta, bo wprowadzili duże opłaty i co miesiąc płacę prawie 20zł za jedno konto. Z tego względu chcę przenieść konto do innego banku, który oferuje darmowe konta bankowe. Znajomi polecili przenieść mi konto tutaj http://www.credit-agricole.pl/klienc...rzeniesc-konto , bo konta są w pełni darmowe i wypłaty z bankomatów też są darmowe. Ktoś z Was przenosił tu konto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-03-2016, 21:26
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja miałam już w kilku bankach bo warunki się zmieiały, a mnie nie za bardzo odpowiadały. Teraz zastanawiam sie czy nie zdecydować się też na kartę zbliżeniiową sporo o niej czytałam w tym http://rachunek.net.pl/ serwisie jednak nadal nie wiem czy się zdecyduje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-04-2016, 21:27
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Od kilku lat mam konto w ING i jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-05-2016, 20:24
justynaw justynaw is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1
Domyślnie

Mój mąż ma konto w banku pocztowym i nie narzeka. Ja osobiście konto mam w ING bo bardziej mi się spodobała oferta tego banku. Moim zdaniem to wszystko zależy od tego jakie mamy oczekiwania i wymagania co do banku. Jeśli przejrzy się ranking, opinie klientów, porówna konta to powinno to pomóc w podjęciu decyzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-05-2016, 11:25
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Banków na naszym rynku jest tak wiele że nie wiadomo na co się zdecydować i jakoś mnie to nie dziwi. Taką ofertę trzeba dobrać bardzo starannie. Ja polecam zajrzeć na https://santanderconsumer.pl/ ich oferta do mnie przemawia. Polecam tam zajrzeć jeśli szukamy odpowiedniego banku dla naszych potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-05-2016, 11:56
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja muszę tez zastanowić się nad zmianą banku bo ten który mam jest tragiczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-06-2016, 11:17
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja mam w ING, ale chyba czas na zmiany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-07-2016, 14:36
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Mój bank też jest traficzny i chyba założę konto internetowe w eurobanku. Jak sobie przeczytałam wszystkie szczegóły https://www.eurobank.pl/produkty,kon...tive,21,9.html to wyszło, że mogę je mieć całkowicie za darmo. W takim razie po co teraz mam płacić ok. 15zł w moim aktualnym banku :/ ? Muszę się przenieść
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.