kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-11-2018, 08:32
TrickyTico TrickyTico is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 2
Domyślnie Auto a fotelik dla dziecka

Witam niedługo zostane ojcem.Potrzebny mi będzie fotelik dla dziecka.Jak tu https://www.eurowozki.pl/ Taki do auta.czym kierować się przy wyborze?Taki sprzęt musi posiadać atest czy coś?Chce by był jak najlepszy.

Ostatnio edytowane przez TrickyTico : 19-11-2018 o 10:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-11-2018, 12:34
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Niestety sama wiedza z Internetu to za mało musisz wybrać się po więcej informacji bezpośrednio do sprzedawcy, który dobierze odpowiedni fotelik nie tylko do wieku i wagi Twojego dziecka, ale także pasujący model do Twojego samochodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-11-2018, 14:59
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

No właśnie, jest cała masa parametrów, na jakie trzeba zwrócić uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-11-2018, 14:06
Maria Nefeli Maria Nefeli is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 26
Domyślnie

A w samolocie trzeba mieć fotelik dla dziecka ? Pytam ponieważ może będę robiła kurs na pilota ( http://kursnapilota.pl/ )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-11-2018, 16:28
lukastobias Mężczyzna lukastobias is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Atest nie jest konieczny, ale wiadomo, że trzeba kupić porządny i bezpieczny fotelik
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-11-2018, 12:40
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Jak to, atesty są bardzo potrzebne i homologacja. Tylko wtedy wiesz, ze produkt jest dobry . Tak jak Smart Kid Belt. Inaczej nie zostałby dopuszczony do sprzedaży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-12-2018, 08:42
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

jak dla mnie fotelik jest niezastąpiony i to niezależnie od sytuacji. Ja wybrałam dla mojej córki model Tinto z firmy Easy Go ( przedział wagowy bardzo uniwersalny bo 0-25 kg ). Możliwy montaż zarówno za pomoca isofixa jak i pasów bezpieczeństwa. dziecko może bezpiecznie jezdzic tylem do kierunku jazdy az do 13 kg. ma dodatkową boczną ochronę side armour i piankę amortyzujaca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-12-2018, 11:00
Melaska Melaska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 85
Domyślnie

Propozycji na rynku jest bardzo dużo. Na pewno nie kupowałabym używanego modelu, podobno traci on wszystkie właściwości ochronne już po pierwszym wypadku, czy też nawet drobnej kolizji. Ja teraz oglądam foteliki od https://nodik.pl/foteliki-samochodow...o-c-35,14.html Zamierzam taki prezent sprawić mojej siostrze na chrzciny jej nowo narodzonego dzidziusia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-12-2018, 00:32
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Dla starszego dziecka to zdecydowanie lepsza opcja byloby skb - naprawde genialna sprawa, nie dosc, ze nie jest drogie, to jeszcze badania tylko pokazuja, ze sprawdza sie naprawde super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-12-2018, 11:52
torxion torxion is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 98
Domyślnie

Dobór odpowiedniego fotelika to podstawa W końcu od niego zależne jest bezpieczeństwo naszych pociech. Nie ma co więc oszczędzać na foteliku tylko kupić najlepszy i najbezpieczniejszy. Najlepsze jest jednak to, że z tego co czytałam na stronie https://www.ucando.pl/blog/czy-wiesz...ko-w-foteliku/ jeśli w aucie znajduje się trójka dzieci i nie ma możliwości zapiąć trzech fotelików to po środku możecie siedzieć 3-letnie dziecko lub starsze zapięte tylko i wyłącznie pasami bezpieczeństwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.