kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-09-2020, 13:55
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie Ubranka, akcesoria i pluszaki dla maluszków

Hej
Kompletuję wyprawkę dla dzieci i chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o sklepy z szeroką ofertą propozycji jeśli chodzi o ubrania, akcesoria, czy też pluszaki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-09-2020, 11:32
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości propozycji w zakresie pluszaków, ubranek, czy obuwia to tutaj polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Miziu https://miziu.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na jakość, różnorodność i pełne wsparcie ze strony obsługi, która też w razie pytań podpowie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-09-2020, 09:35
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Ja akurat myślę, że warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Miziu.pl w którym będziecie mogli liczyć na dobrą jakość, profesjonalne podejście i dobry zakres cenowy. W naszym przypadku wybór to pluszaki w kształcie słonia i żyrafy. Jednocześnie jeszcze pajacyki i buciki dla synka i córci. Czas realizacji dość w porządku, spełnili warunki z regulaminu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-09-2020, 13:24
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Ciekawy temat, chyba też zerknę bo za kilka tygodni ruszamy na Krete
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-09-2020, 12:43
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Uważam, że warto pójść w kierunku Miziu jeśli chodzi o kompletowanie wyprawki od zabawek, przez kocyki https://miziu.pl/collections/kocyki śpiworki, czy także ubranka. Nie brakuje ciekawych możliwości, ceny są rozsądne a obsługa zawsze miła oraz uprzejma w podejściu do klienta. Pozdrawiam i mam nadzieję, że i u Was zakupy będą jak najbardziej udane!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.