kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-07-2015, 09:20
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Jak ukrywać niedoskonałości skóry?

Jakie są wasze sposoby na ukrywanie niedoskonałości skóry?
Podpowiedzcie z jakich kosmetyków korzystacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-07-2015, 14:17
szubert88 szubert88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja polecam podkład w sztyfcie, który bardzo dobrze sprawdza się jako korektor. Ja go zupełnie nie używam jako podkładu, nie sprawdziłby się chyba, bo za gęsty i bałabym się maski, mi nawet te lekkie podkłady przeszkadzają, więc zrezygnowałam i jedynie korektor i jest o niebo lepiej, skóra się tak nie zatyka po całym dniu i oddycha poza punktami, które muszę niestety zakryć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-07-2015, 15:05
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Podkład to na całą twarz, a jak masz punktowe niedoskonałości, jakieś pryszcze czy cienie pod oczami, to lepiej zainwestować w dobry korektor.
Na przykład widziałam taką paletę kamuflaży od Makeup Revolution: http://puderek.com.pl/korektory/823-...l-palette.html
Wydaje mi się, że z czymś takim można już całkiem nieźle wyrównać sobie cerę nie robiąc od razu trzech kilo makijażu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-07-2015, 11:26
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

O takich nie słyszałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-09-2015, 11:57
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

Ja polecam dobry podkład, taki ktory zalatwi wszystko. korektor uzywam ewentualnie pod oczy- bo walka z sincami to walka nierówna sama korzytam z kosmetykow pixie cosmetics (maja i podklad i korektor wart polecenia). jestem najwiekszym przeciwnikiem tapety a dzieki nim efekt jest zawsze natrualny, a skora wyglada promiennie. a poza tym skora oddycha bo to kosmetyki naturalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-09-2015, 21:12
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Podkład plus korektor - tak wychodzi najlepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-09-2015, 14:17
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Na niedoskonałości jest bardzo dużo dobrych kosmetyków. Mozna je w łatwy sposób zamaskować. Ja niestety mam ten problem, że mam atopowe zapalenie i do tego cerę trądzikową. Ciężko mi ukryc te niedoskonałości bo nie mogę używać zbyt wielu kosmetyków. Chodzę jednak regularnie do dermatologa i kosmetyczki, może uda się wyleczyć moją skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-09-2015, 09:57
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

A ja znalazłam taki preparat przeciwko niedoskonałościom http://www.vichy.pl/potrzeby/prepara...om/ps1037.aspx i mam zamiar go przetestować. Chyba lepiej się pozbyc niedoskonałości niż je tuszować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-10-2015, 08:51
wiktoria1234's Avatar
wiktoria1234 wiktoria1234 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 8
Domyślnie

Po pierwsze najważniejsze przy niedoskonałościach to pierwszy krok czyli oczyszczanie i utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Cotygodniowy obowiązkowy peeling plus maseczka z glinką zieloną. Jeżeli chodzi o codzienną pielęgnację to musi być lekki krem i podkład nawilżający na to jeszcze puder sypki i jest cera delikatnie zmatowiona, a naturalnie wyglądająca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-10-2015, 02:14
haniatujczyk's Avatar
haniatujczyk haniatujczyk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 5
Domyślnie

Z tymi kosmetykami kupowanymi na łapu capu w drogerii to radzę uważać, bo można tylko sobie zniszczyć skórę przypadkowymi domowymi zabiegami, to jest zupełnie niepotrzebne, tylko wystawiamy skórę na czynniki alergiczne, to się w kilka lat kończy alergią. Dlatego ja stosuję jedynie profesjonalny peeling chemiczny, akurat w http://www.esteti-med.pl , najczęściej jest to peeling pirogronowy, ale nie zawsze, co jakiś czas zmieniam, oczywiście też nie za często, bo nie chcę by moja skóra była jak królik doświadczalny, nawet jeśli jest to najlepszy salon kosmetyczny w Polsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.