kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-02-2017, 13:22
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Osobiście nie jestem zwolenniczką paznokci żelowych, wolę tradycyjne lakiery, które nie niszczą płytki paznokcia. Dodatkowo używam odżywki http://pl.sallyhansen.com/paznokcie/...a-dri-top-coat dzięki czemu lakier utrzymuje się dłużej i co najważniejsze - moje paznokcie są odżywione
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-04-2017, 09:51
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie

Przyłączam się do zdania Emily - lepszy jest lakier bo nie niszczy płytki, poza tym mamy setki kolorów, więc dla każdej pani coś się znajdzie. Staram się na co dzień dbać o urodę, regularnie też stosuję tonik, aby oczyścić i ożywić cerę. Moim zdaniem niekoniecznie trzeba wydawać majątek u kosmetyczki, aby dobrze wyglądać. Wystarczy trochę poczytać w internecie o sposobach dbania o urodę i zastosować je w praktyce. Przy okazji mogę Wam polecić korzystanie z ceneo. Niby zwykła przeglądarka, ale można natknąć się na różne ciekawe promocje. Ja ostatnio wypatrzyłam tam lakier do paznokci - http://www.ceneo.pl/Lakiery_do_paznokci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-06-2017, 20:37
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Ogólnie żelowe u mnie się słabo trzymają. Ja maluję sobie taką odżywką http://pl.sallyhansen.com/paznokcie/...-nail-hardener i łatwo zapuściłam swoje długie, nie musze mieć sztucznych i lakier na mocniejszych paznokciach też się super trzyma
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-06-2017, 18:41
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

W zasadzie trudno powiedzieć. To sprawa indywidualna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 22-06-2017, 18:56
Kredka_28 Kredka_28 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 3
Domyślnie

Trzymają się podobnie do hybryd. W sumie i te i te są świetne, ale ostatnio cały czas miałam żele, bo nie mogłam zapuścić własnych paznokci (mam problem z obgryzaniem ) Już regularnie chodzę do Moniki z salonu Gnatyshyn na Ursynowie - żele przez nią robione są mega trwałe i niesamowicie wyglądają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-07-2017, 20:49
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

A sprawdzałaś sobie jeszcze lakiery hybrydowe kiedyś? Jest wiele dziewczyn, które decydują się na te lakiery i już przy nich zostają. Wiem, że to kwestia gustu, ale spróbować zawsze można
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 04-07-2017, 12:09
bozenka123 bozenka123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 82
Domyślnie

mi się żelowe z 3 tygodnie trzymały, a pracowałam w czasie gdy je miałam w takim miejscu, że ciągle o coś zahaczałam itp
__________________
mezoterapia igłowa toruń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 19-10-2017, 19:22
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Robię hybrydy na żelu i szczerze polecam. Paznokcie sa wręcz jak skała, takie mocne! Mam spokój z paznokciami na ok 4 tyg, pewnie to też dlatego, że uzywam dobrych produktów z firmy Makear. Jestem naprawdę zadwolona z ich jakości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 03-01-2022, 23:04
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 191
Domyślnie

Ja akurat wykonuję taki zawód, że niestety nie mogę mieć zrobionych u kosmetyczki paznokci, ani nie mogą być one pomalowane, dlatego od razu widoczne są wszystkie uszkodzenia, czy matowa płytka paznokcia. Postanowiłam z tym zawalczyć i stan moich paznokci poprawiła odżywka Eveline 8w1 Total Action.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-02-2022, 16:41
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

ja odpuściłam sobie żele bo za bardzo niszczyły moje paznokcie. a jesli chodzi o odzywki to tez bardzo lubię te z Eveline. Zwłaszcza SOS, która jest idealna do kruchych i łamliwych paznokci.

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.