kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #171  
Stary 20-11-2021, 19:00
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Bardzo lubię zakupy w sieci. Najczęściej przez internet kupuje kosmetyki, szczególnie te pielęgnacyjne. Jeśli szukacie, sklepów godnych poleceń to ja bardzo lubię robić zakupy w drogerii internetowej Madlen https://www.madlensklep.pl/firm-pol-...ORIENTANA.html przede wszystkim za względu na przebogaty asortyment, jak i świetną obsługę, które w tempie naprawdę błyskawicznym odpowiada na pytania. Ostatnio trafiłam u nich na firmę Orientana i mocno wam ją polecam, bo ma składy, które mi absolutnie pasują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #172  
Stary 21-11-2021, 02:07
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 548
Domyślnie

Pomagałem ostatnio w zorganizowaniu firmy dla kolegi. W tym celu zrobiliśmy większe zakupy na stronie https://neopak.pl/kartony-pudelka kupiliśmy kartony, pudełka i inne akcesoria do pakowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #173  
Stary 23-11-2021, 19:25
kathryn13 kathryn13 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja prawie wszystko kupuję na allegro. Tam jest większość rzeczy, które potrzebuje przecięty kowalski. Ostatnio kupowałam akcesoria dla dziecka i o dziwo są znacznie tańsze niż w zwykłych sklepach internetowych. A i allegro oferuje także darmową wysyłkę, to już totalna oszczędność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #174  
Stary 26-11-2021, 10:26
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 051
Domyślnie

Obecnie coraz więcej osób robi zakupy w sklepach internetowych, ponieważ jest to bardzo wygodna opcja. Osobiście chciałbym Wam polecić artykuł na stronie https://oldboxer.pl/czy-paczke-mozna-odebrac-w-weekend/ , w którym dowiecie się czy można odbierać paczki w weekend.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #175  
Stary 01-12-2021, 14:52
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Zakupy w sieci są wygodne i więcej ciekawych ofert. Ja szukałem dla siebie okularów korekcyjnych. Spodobały mi się te https://eyewear24.net/product-pol-68...277V-1137.html Okulary znanej marki. Modna oprawka - pillow. Bardzo wygodne i dostałem je w promocyjnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #176  
Stary 02-12-2021, 09:30
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Lubię zamawiać w sieci buty i akurat Sawy jest moim ulubionym , buty mega , szybka wysyłka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #177  
Stary 07-12-2021, 17:55
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja miałam spory problem, bo nie wiedziałam jak zmierzyć rozmiar palca. Chciałam sobie kupić nowe pierścionki na sylwestra, żeby ładnie wyglądać, jednak boję się, że nie trafię z rozmiarem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #178  
Stary 16-12-2021, 18:44
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Przyznam szczerze, że jestem ogromną fanką robienia zakupów przez internet. Odkąd poznałam wtyczkę od Net-Pocket to jeszcze bardziej lubię robić zakupy przez internet. Taka wtyczka pozwala na uzyskanie częściowego zwrotu pieniędzy za zakupy online. Wiedzieliście o tym wcześniej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #179  
Stary 26-01-2022, 12:44
przemyslaw Mężczyzna przemyslaw is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 129
Domyślnie

Dla mnie zakupy w sieci to już od jakiegoś czasu norma. Tak robi się je zdecydowanie lepiej a przy tym oszczędzić można naprawdę wiele czasu. Do tego można znaleźć wiele cennych porad i wskazówek dotyczących danego produktu czy grupy produktów. Mnie interesowy konkretne produkty do samochodu i informacje o nich znalazłem na stronie https://autonablask.pl/slownik-branzowy/detailing .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #180  
Stary 27-01-2022, 13:43
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Jeżeli chodzi o zakupy to ostatnią moją zdobyczą była bardzo dobra zgrzewarka próżniowa FOODSAVER FFS017X . Sprzęt jest bardzo funkcjonalny i można go kupić w ekstra cenie, dodatkowo dzięki niemu wasza żywność będzie dłużej świeża
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.