kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-11-2023, 21:58
dekiyex dekiyex is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 2
Domyślnie materace dwuosobowe

Cześć Wam, szukam materac dmuchany dwuosobowy
Ma ktoś do polecenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-12-2023, 09:08
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

O, to ciekawostka, że szukacie akurat takiego materaca, a ja znalazłam coś idealnego. W sensie nie lubię nocować na miękkim, a mój mąż owszem, więc wiem, że materac kokosowy https://materacnawymiar.pl/pl/c/Materace-kokosowe/13 to coś, co się sprawdzi. Pierwsza strona jest mięciutka, w związku z czym on się bez problemu wyśpi, następnie okazuje się, że druga , ta z warstwą kokosu, jest dla mnie. Bardzo dobrze podeprze kręgi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-12-2023, 10:09
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Macie problem ze znalezieniem odpowiedniego materaca? No to koniecznie powinniście poszukać profesjonalnej pomocy. Myślę, że otrzymacie ją New Hever , ponieważ mają duży wybór, no i oczywiście jednocześnie mogą Wam zaproponować fachowe doradztwo. Materac należy dobrać do łóżka, ale przede wszystkim do Waszych indywidualnych preferencji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-12-2023, 21:55
Kamil92 Kamil92 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 69
Domyślnie

Powyższe materace są super wygodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-12-2023, 07:31
hendyman hendyman is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 275
Domyślnie

Dmuchane wygodne? Nie bardzo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-01-2024, 12:12
jarret38's Avatar
jarret38 jarret38 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2024
Miasto: Poznań
Posty: 4
Domyślnie

Materac ma ogromne znaczenie dla komfortu naszego snu. Gdy poszukujemy takiego dla dwóch osób, warto jest rozważyć model king size. Tego typu model materaca sprawdzi się w szczególności w sypialniach, które charakteryzują się swoją przestronnością. Co więcej, materac king size może być również doskonałem wyborem dla par, które chcą cieszyć się przestrzenią i wygodą podczas snu. Jeśli ktoś z was chciałby się dowiedzieć, jak wyspać się, jak król i królowa, to znalazłam niedawno taki artykuł w tym temacie - https://www.tygodnikprzeglad.pl/spij...-x_EWzUI3SYcYM. Może on was również zaciekawi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-01-2024, 13:18
joaquin98's Avatar
joaquin98 joaquin98 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2024
Posty: 1
Domyślnie

Siedzący tryb życia, przemęczenie, ale też źle dopasowany materac to główne przyczyny bólów pleców i szyi. Kładziesz się spać, żeby się zregenerować, a nie wstać z większym problemem niż przed zaśnięciem. Po co się męczyć? Wybierz posłanie, które będzie optymalnie podtrzymywało Twoją sylwetkę.



____________________
Dlaczego warto zadbać o dobry materac?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-01-2024, 16:26
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 090
Domyślnie

Czy ktoś korzystał z materaca do spania od Materazzi https://mtzz.pl/o-nas/? Interesuje mnie szczególnie ich oferta materaców antyalergicznych w rozmiarze 160x200. Jakie są Wasze opinie na temat komfortu i wsparcia, jakie oferują te materace? Czy są odpowiednie dla osób z alergiami i faktycznie tak jak o nich piszą - skuteczne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-03-2024, 19:07
dino05's Avatar
dino05 dino05 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2024
Posty: 1
Domyślnie

Decyzja o wyborze materaca powinna być dobrze przemyślana. Wielkość materaca ma bezpośredni wpływ na jakość snu i komfort użytkowania. Przy wyborze materaca warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. Po pierwsze, rozmiar łóżka. Materac 80x200 powinien idealnie pasować do ramy łóżka, aby zapewnić stabilność i komfort podczas snu.



___________________________
materac 80x200
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-04-2024, 13:25
ward.herminia's Avatar
ward.herminia ward.herminia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2024
Posty: 1
Domyślnie

Na jakość nocnego odpoczynku wpływa przede wszystkim dobrze dobrany, wygodny materac. Wystające i skrzypiące sprężyny, twarde punkty czy zapadające się miejsca z pewnością nie są mile widziane przez większość użytkowników. Jak wybrać dobrze materac na lata?


_______________________________
4 materace Hilding, które wyeliminują problem bezsenności czy zmęczenia porannego!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.