kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 05-11-2018, 12:10
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Wydaje mi sie, że warto jest tez zadbać o psa zimą. Ja na przykład jestem zadowolona z ubranek dla psów z tego sklepu https://www.krakvet.pl/ubranka-dla-psow-c-136.html . Teraz wiem, że mojemu psiakowi jest ciepło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 23-11-2018, 20:43
jamniczek Mężczyzna jamniczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja dla mojego 10 letniego owczarka niemieckiego wybieram karmę Royal Canin gdyż ma bardzo dobry skład. A poza tym mój pies jest już do niej przyzwyczajony i nie chciałbym mu teraz zmieniać smaku. A ona najlepiej mu smakuje i ma po niej dużo energii do zabawy i długich spacerów które uwielbia.

Ostatnio edytowane przez jamniczek : 23-11-2018 o 20:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-11-2018, 21:22
letGOO Mężczyzna letGOO is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Nie wiem, nie karmiłem nigdy tą karmą psa...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 24-11-2018, 11:54
Agnieszkab Agnieszkab is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

A czy macie może jakieś doświadczenie jeśli chodzi o adresówki dla psa? Zastanawiam się obecnie nad ofertą ze strony https://www.naszezoo.pl/pl/c/Adresow...ka-dla-psa/177 , która wpadła mi w oko, jednak chętnie posłucham Waszych opinii na co konkretnie zwrócić uwagę !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-01-2019, 08:16
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

ja karmie mojego 11 letniego labradora karmą Barf Original. Kupuję ją zazwyczaj w gabinecie naszego weta. Cena rozsądna a jakość bez dwóch zdań najlepsza. Wcześniej psiak zmagał się z wieloma problemami zdrowotnymi np związanymi z trawieniem a odkąd przeszliśmy na dietę barf wszystko wraca do normy. Myslę, że warto spróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 08-07-2019, 09:36
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Starsze psy maja problem z gryzieniem dlatego trzeba wybierac karmy miękkie, najlepiej mokre, z którymi pies nie będzie miał problemu w jedzeniu. Bardzo duży wybór różnych karm oferuje internetowy sklep online Animalia. U nich kupicie karmy wysokiej jakości a także karmy dopasowane do wieku zwierzęcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 10-07-2019, 08:26
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

kinnia no to witaj w klubie ja tez mogę się tylko pozytywnie wypowiadać na temat tych karm barf original najlepszy stosunek jakości do ceny, 100% pewności, że mięso jest przebadane i zdrowe., u nas każda porcja znika z miski dosłownie w 5 sekund
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-07-2019, 17:01
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

W szczególności gdy chodzi o starszego psa należy zadbać o jego prawidłową dietę. Także warto kupić karmę wartościową, zwitaminizowaną. Wiem, że sklep zoologiczny online marlazoo.pl
ma karmy różnorodne. Przeznaczone do najróżniejszych ras czy wieków zwierząt. Myślę, że powinnaś tam się rozejrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 15-07-2019, 19:48
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Starszy pies potrzebuje o wiele więcej witamin, dobrze zadbać o karmę, ja chce kupic tutaj https://www.zwierzakowo.pl/90-karma-dla-psa ponieważ są tu znane i cenione marki karm dla czworonogów polecane przez weterynarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-07-2019, 10:35
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Na pewno warto wybierać karmy wysokiej jakości, i to bez względu na wiek zwierzaka. Duży wybór różnych rodzajów karmy ma w ofercie na przykład marka Purina: https://www.tukan24.pl/karma-purina-...1_210_232.html. Jestem pewna, że zasmakuje Twojemu pieskowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.