kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-08-2018, 19:49
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Nawet najbardziej sprawdzonego developera warto jeszcze raz sprawdzić, szczególnie przy odbiorze mieszkania. Ja odbierając moje nowe mieszkanie w Toruniu pojechałam ze specjalistą z firmy Vestum https://www.vestum.com.pl/oferta/wyc...dgoszcz-torun/ na miejsce. Wiadomo jak to jest - człowiek sie nei zna i podpisze wszystko a potem wychodzą niespodzianki. Fachowiec ocenił na miejscu stan wykończenia, zgodność wielkości pomieszczeń z projektem a także to czy nie ma jakiś uszkodzeń wymagających naprawy (niestety to się zdarza nawet w nowych blokach). Dzięki fachowej ocenie miałam pewność, że mogę spokojnie podpisać protokół zdawczo-odbiorczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 26-08-2018, 21:53
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Ja na pewno polecam sprawdzić ofertę dewelopera Domy Śląskie http://www.domyslaskie.pl/ który rzeczywiście zadbał o najwyższą jakość swoich realizacji, ale też zakres cen za m2 jest jak najbardziej do przyjęcia. My zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania w Mysłowicach i śmiało mogę polecić, abyście ich sprawdzili bo może jeszcze uda Wam się załapać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 15-10-2018, 17:54
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Jak dla mnie to Atal jest sprawdzonym deweloperem który buduje bardzo ładne osiedla w dużych miastach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-10-2018, 15:54
zutka zutka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

szukam jakiegoś sprawdzonego dewelopera, kogo możecie mi polecic?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 22-10-2018, 02:05
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Zastanawiałam sie nad kupieniem mieszkania od dewelopera, ale ostatecznie zrezygnowałam z tego pomysłu. Powodem tego są koszty i długi czas urządzania takiego mieszkania. Wolę kupic już urządzone mieszkania, w którym będe mogła od razu zamieszkań. Nie wybrałam jeszcze konkretnego mieszkania, ale mam na oku kilka ofert, które znalazłam tutaj http://www.russjan.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 23-10-2018, 15:36
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

A mnie się bardzo spodobało osiedle pod Warszawą Walendów Park. Z tego co widziałam - to deweloper cieszy się naprawdę dobrą opinią Chyba się zdecydujemy z mężem, bo ceny są dobre (od 4750zł za metr kwadratowy!)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-10-2018, 12:18
Nastka Nastka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 45
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ania2818
Jak dla mnie sprawdzonego dewelopera trzeba sprawdzić wnikliwie w internecie.
______________
Ja tak średnio się tym kierowałam, bo widziałam dużo hejtow na praktycznie kazda firme i do ladu dojść nie mogłam, wybralam polnord z polecenia znajomych chociaż tez miał rozne opinie, ale nie mam nic do zarzucenia. Najlepiej wypytać znajomych, zn ajomych znajomych itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-07-2021, 22:24
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Akurat jeżeli chodzi o wybór ciekawych ofert deweloperskich również jeśli chodzi o lokale usługowe to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia propozycje przygotowane przez Lokum Deweloper https://lokum-deweloper.pl/lokale-uslugowe/ u których znajdziecie wszystko co potrzebne w bardzo dobrych lokalizacjach. Jednocześnie przy tym licząc na dobry zakres cenowy za m2 i dostęp do różnej wielkości lokali zarówno w Krakowie, jak i Wrocławiu. Pozdrawiam i mam nadzieję, że również znajdziecie dobrą opcję inwestycyjną dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 05-12-2021, 17:05
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 265
Domyślnie

Ja też kupiłam mieszkanie na osiedlu poematu w Warszawie od sprawdzonego dewelopera. Między innymi dobrymi opiniami o deweloperze się kierowałam przy wyborze osiedla bo jest ono jeszcze w budowie a jak nie chciałam mieć problemów związanych z zakupem i odbiorem mieszkania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-03-2023, 14:33
Malwinka76 Malwinka76 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 283
Domyślnie

Powiem szczerze, że sama zaskoczyłam się jak cieżko super ofertę znaleźć. Ja na https://modehpolmo.pl/ znalazłam wymarzone mieszkanie. Może tobie też się spodobają
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.