kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 23-09-2018, 21:48
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 225
Domyślnie

Są rózne odżywki do łamliwych paznokci, spróbuj. Ja nic konkretnego nie polecę, bo dawno nie używałam. Ale za to na suchą skórę dłoni równiez mogę polecić epiltouch by olie, rewelacja. Na co dzięń już wystarczą zwykłe kremy do rąk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 25-09-2018, 10:16
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Jeżeli chodzi o dłoni to moim tajnym trickiem jest przedłużanie paznokci warszawa które dają optyczne wydłużenie i wysmuklenie dłoni. Dobrze to wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 27-09-2018, 19:37
Miszkahh Miszkahh is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 3
Domyślnie

Bardzo nie lubię kremów, co od zawsze było widać na moich dłoniach dużym odkryciem dla mnie były rękawiczki z maską, które stosuję 1 do 2 razy w tygodniu - dłonie mam meega nawilżone i miękkie w dotyku i co fajne nie niszczą mi manicuru Od początku zamawiam sobie Epiltouch byOlie i nie mam potrzeby rozglądać się za innymi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 20-10-2018, 14:48
teresa30 teresa30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 107
Domyślnie

Z pewnością potrzebne są odpowiednie kremy, ale nie zawsze wystarczają. Warto pomyśleć dodatkowo o jakimś zabiegu rewitalizującym, we Wrocławiu wykonują takie tutaj https://lukaszmichalak.pl/medycyna-e...adzanie-dloni/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 22-10-2018, 10:13
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

Zawsze mam w domu tubkę z kremem do rąk, aktualnie testuję ten https://www.doz.pl/apteka/p125543-En...aznokci_100_ml i zapowiada się obiecująco. Na pewno mocno nawilża i w ogóle jest polecany do skóy bardzo zniszcznej, poleciła mi go znajoma która codziennie w pracy ma kontakt z dużą ilością chemii i mocno jej się dłonie zniszczyły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 04-01-2019, 17:39
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

A o stopy jak dbacie? Ja teraz zimą stosuje nagietkowy krem do stóp marki HB. Ze względu na zimno na dworze mam bardzo suche stopy, a ten krem fajnie je nawilża. A jak to wygląda u Was?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 05-01-2019, 14:47
Gorzelaczka Gorzelaczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 21
Domyślnie

Tak jak pisała holles to balsamy, kremy i odżywki do rąk wpływają pozytywnie również na paznokcie. Szczególnie mogę polecić serum AXN total repair od Bielendy Anti-age. Doskonale poprawia kondycję skórę dłoni i co ważne szybko się wchłania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 09-01-2019, 08:08
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja mam swój domowej roboty krem do rąk. Nie ma w sobie wody, więc świetnie sprawdza się zimą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 22-01-2019, 11:25
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Jak dla mnie dłonie są wizytówką kobiety i muszą być zadbane, zawsze ładnie pomalowane i nawilżone. Nie rozumiem kobiet, które nie dbają o dłonie, mają je żółte od papierosów jeszcze obgryzają paznokcie. O zgrozo... Ja pracuję w banku mam kontakt z klientami codziennie i dłonie to moja wizytówka. Oprócz pielęgnacji w domu chodze na zabiegi parafinowe dłoni do https://www.qclinique.pl/zabiegi/zab...nowy-na-dlonie i bardzo polecam. Nic tak nie poprawia stanu skóry jak parafina. Można to robić w domu ale jednak parafina i kosmetyki w profesjonalnych gabinetach są dużo bardziej wydajne i skuteczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 22-01-2019, 14:06
fiona45 fiona45 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 234
Domyślnie

Ja ostatnio miałam otarcia na dłoniach i rany, po wypadku na lodzie. Znajoma mi poleciła zakup naturalnego preparatu takiego https://www.herbavis.eu/produkt/sangre-de-drago i przyznam, że sprawdziło się wszystko doskonale. Każdy znajdzie coś dla Siebie dobrego w naturalnych preparatach, a wiec warto właśnie takich szukać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.