kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-07-2019, 13:11
gibrasa's Avatar
gibrasa gibrasa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Dawać mu odpowiednią karmę z dobrą ilością składników odżywczych, dużo wody, ewentualnie jakieś mieszkanki witaminowe od weterynarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-07-2019, 19:22
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Dokładnie tak, zgadzam się z tym w zupełności, poza tym ja zadbałam też o jego bezpieczeństwo i kupiłam specjalny GPS dla kota dzięki któremu zawsze wiem gdzie jest mój pupil
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 22-07-2019, 22:15
Prera65 Prera65 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 1
Domyślnie

Najlepiej zapytać weterynarza.

__

homeparkjanki.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-08-2019, 18:02
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Przede wszystkim trzeba go należycie żywić bo każda rasa ma swoje potrzeby. Najlepiej tutaj korzystać z produktów producenta Royal Canin który jest liderem jeśli chodzi o karmy dla psów i kotów. Zresztą sprawdź liczbę zadowolonych klientów i będziesz wiedzieć że to najlepszy wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-03-2021, 14:38
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Chodzić do weterynarza i karmić dobrą jakościowo karmą ja polecam Bozita , karma wysokiej jakosci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 25-03-2021, 09:43
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 266
Domyślnie

Polecam zakupić https://www.feliway.com/pl - szczególnie przydatny gdy kot zaczyna się stresować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 04-08-2021, 20:43
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

Przede wszystkim dieta oraz prawidłowa pielęgnacja. Regularne wizyty u weterynarza są podstawą. Musisz też wiedzieć jak przeprowadzić odkłaczanie kota co jest zwłaszcza istotne w przypadku kotów długowłosych. Posiadanie kota to spora odpowiedzialność i dużo obowiązków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-10-2021, 16:19
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał lisek
Chodzić do weterynarza i karmić dobrą jakościowo karmą ja polecam Bozita , karma wysokiej jakosci.

Prawda, karma jest bardzo istotna dla zdrowia kociaka. Ja dla swojego też zamawiam szwedzką Bozite, nie zawiera sztucznych zapychaczy, gmo czy antybiotyków a kot nie ma po niej żadnych problemów zdrowotnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 01-11-2021, 08:54
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Przede wszystkim trzeba go odpowiednio karmić. Dobra karma jest bardzo ważna od najmłodszych chwil życia. Ja karmię karmą bez zbóż od Bozity , polecam ją ponieważ ma dobry skład , jest bez żadnych konserwantów i innych syfów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-02-2022, 22:11
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Pełna zgoda, podstawą jest dobra karma. My swojemu kotu dajemy Feringa i Animonda, wysokiej jakości karmy bezzbożowe, o dużej zawartości mięsa. Karmy występują w szerokiej gamie smaków, także na pewno wybierzecie jakieś, które wasz kot pokocha. My te karmy kupujemy online Best PetExpert, mają tam dobre ceny i sprawnie realizują zamówienia https://www.bestpetexpert.pl/nasze-zwierzeta/koty Pamiętajcie, że karma musi być podawana rotacyjnie, musi być duża różnorodność, wtedy zwierzaki będą zdrowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.