kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #141  
Stary 08-06-2015, 20:12
aneteczka2 aneteczka2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 5
Domyślnie

Twoi znajomi mają rację "dom to studia bez dna". Znam ludzi, których marzeniem było mieć dom, ale chyba dokładnie nie przeliczyli kosztów i budują ten dom już 20 lat nie mówić już o tym, żeby pojechać gdzieś na jakieś wczasy itd. dla nich wczasy to dom, bo ciągle coś potrzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Stary 08-06-2015, 21:52
wstalam wstalam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Lepszym według mnie wyborem jest jednak mieszkanie. To się bardziej przydaję bo jest tańsze w utrzymaniu i to akurat tyle nie kosztuję tak dużo jak taki normalny duży dom. Chociaż też dużo też zależy w jakiej okolicy jest dom lub mieszkanie nasze przyszłe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Stary 15-06-2015, 17:07
Malutkahyta Malutkahyta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Też polecam tańsze w utrzymaniu mieszkanie nie musimy się martwić opałem tym jak zima nam przeleci po prostu płacimy i wymagamy w domu jednak jest trochę inaczej musimy o wszystko zadbać inaczej będziemy marznąc. Mieszkanie jest naprawdę dobrym rozwiązaniem wiadome kto się uparł na dom będzie miał dom tu innej gadki nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Stary 16-06-2015, 20:11
frezja09 frezja09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

wole bez żadnych za i przeciw swój własny dom mieć swój ogródek duży altankę i swobodę dla siebie jednak mieszkanie nie jest takim dobrym pomysłem dużo ogranicza ale da się przyzwyczaić troche czasu trzeba. Ja tak miałam gdy się na studia wynosiłam było bardzo cięzko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Stary 18-06-2015, 20:22
Katarinatropikalna Katarinatropikalna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja mam tak że mieszkanie jest dla tych którzy nie chcą mieć nic wspolnego z obowiązkami domowymi tylko stawiają na cel swoją karierę i nic więcej a dom to raczej wiele zadań wiele obowiązków niestety żeby było pięknie koło domu trzeba dbac o to wszystko i tego nie rpzeskoczymi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Stary 18-06-2015, 22:45
monia monia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 46
Domyślnie

praktycznie całe życie mieszkałam w domu z ogródkiem. Teraz od kilku lat mieszkam w bloku. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy. Plusem domu jest spokój i cisza oraz to że jest tańszy w eksploatascji. Mieszkając w bloku nie musimy sami wykonywać wszystkich napraw bo to robi spółdziewnia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Stary 22-06-2015, 13:50
Kajetanka Kajetanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tak, to racja, że dla tych, którzy stawiają karierę na pierwszym miejscu to mieszkanie jest lepsze, bo przy domu to trzeba zdecydowanie więcej pracy i czasu poświęcić, no chyba, że się ma służbę i kogoś do obsługi i konserwacji, to wtedy inna sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Stary 24-06-2015, 19:34
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Chyba mimo wszystko dom
Moim zdaniem daje o wiele więcej możliwości.
Kawka w ogródku, kąpiel we własnym basenie w stylu tego: http://ogrodosfera.pl/basen-stelazow...71x366x132-7w1, może uprawa własnych warzyw...
To są rzeczy, które naprawdę uprzyjemniają życie. Oczywiście pod warunkiem, że mamy czas się tym cieszyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Stary 25-06-2015, 23:23
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

W Polsce dom dla wielu jest marzeniem, a w Niemczech to norma, w Anglii też. Patrząc po cenach na stronie http://www.marta-kulawik.pl/domy-na-sprzedaz to i tak w ciągu kilku lat spadły ceny. Może za kilka lat się to zmieni, ale póki co większość ludzi albo wynajmuje mieszkanie, ewentualnie decyduje się na zakup kawalerki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150  
Stary 26-06-2015, 22:42
beatrycze beatrycze is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja też zawsze lubiłam mieszkanie w bloku, ale z wiekiem to naprawdę się zmienia. Im jestem starsza tym bardziej marzy mi się własny dom na jakimś spokojnym osiedlu lub obrzeżach miasta. Wolałabym, żeby moje dzieci miały możliwość zabawy w ogrodzie i więcej przestrzeni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.