kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-02-2019, 12:28
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie nowoczesny wózek 3w1

hej wszystkim rozglądam się właśnie za wózkiem 3w1 dla naszego maleństwa. To na czym mi zależy to przede wszystkim bezpieczeństwo, wygoda i nowoczesny wygląd. z góry dzięki za wszelkie sugestie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-02-2019, 12:33
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

ja też nie przepadam za takimi klasycznymi modelami, im bardziej nowoczesny i oryginalny tym lepiej. Oczywiście przy zachowaniu wszystkich innym form bezpieczeństwa i przyjemnego użytkowania. zerknij sobie na wózki z firmy RIKO ja zastanawiam się własnie nad zakupm modelu XD lub Sigma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-02-2019, 10:59
janek3 Mężczyzna janek3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 1
Domyślnie

Taki nowoczesny wózek na pewno jest bardzo ciekawy.Może taki sam wózek kupię za niedługo dla moich dzieci.
__________________
amplituner kina domowego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-02-2019, 11:59
basiaa223 basiaa223 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 7
Domyślnie

Są już takie? Ja nie w temacie to nawet nie wiem jakie są nowości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-02-2019, 13:50
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

tak riko to dobra podpowiedz. My mamy od mniej wiecej 5 miesięcy model XD i szczerze polecam! Nowoczesny, lekki, mega funkcjonalny i przede wszystkim wygodny i bezpieczny dla dziecka ja kupiłam go przede wszystkim ze względu na ta funkcję regulacji wysokości siedziska i gondoli.

Ostatnio edytowane przez janczarka : 18-02-2019 o 14:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-02-2019, 13:59
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

serio jest w ogóle taka funkcja ? O to nie wiedziałam a w sumie to mega przydatne informacja bo ja jestem dość niska a mąż wręcz przeciwnie a to znacznie ułatwiłoby nam korzystanie z tego wózka na spacerach Zaraz zerknę na stronę i poczytam o tym modelu bo przyznam, że o tej firmie słyszę po raz pierwszy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-02-2019, 14:08
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

serio serio i jeśli macie tak różny wzrost to moim zdaniem bez tego ani rusz bo jeśli kupisz wózek typowo pod swój wzrost to mąż musiałby chodzić zgięty w pół a ani to wygodne ani zdrowe i kregosłup na pewno szybko dałby o sobie znać poczytaj, poczytaj myślę, że wygląd też Ci podpasuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-03-2019, 14:29
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Fajne modele ma anex. Sama akurat jeżdżę sportem i jest bardzo wygodny. Wózek w bardzo przystępnej cenie a prezentuje się znakomicie, jakość wykonania bardzo wysoka- często go używamy i jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Nowoczesność, wygodna i bezpieczeństwa w najlepszym wydaniu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-03-2019, 17:17
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

janczarka dzięki wielkie w weekend pewnie pojade do takiego jednego sklepu z wózkami w naszym mieście i mam nadzieje, że beda miec ten moel ( bo wózki tej firmy na ogół mają). Mysle, że wtedy podjecie decyzji bedzie jeszcze prostsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-03-2019, 09:54
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

i jak tam kinnia ? byłaś w sklepie stacjonarnym pooglądać te wózki ? daj znać koniecznie jestem ciekawa czy się na coś zdecydowalaś
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.