kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-03-2019, 10:07
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie Jakie rolety warto wybrać do domu?

Cześć,
Chciałbym zapytać Was jakie macie zdanie na temat wyboru rolet bezinwazyjnych? Właśnie jesteśmy na ostatniej prostej wykończenia wnętrza naszego mieszkania i szukamy ozdób okiennych które pozwolą nam się oddzielić od natrętnych sąsiadów, pomożecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-03-2019, 10:14
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Moim zdaniem teraz do tych najmodniejszych na pewno należą rolety dzień/noc oraz rzymskie. Dlatego jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze to polecam odwiedzić sklep Karnix w którym raczej znajdziesz coś fajnego do swojego wnętrza i też z tego co się orientowałam w jednych z najlepszych cen.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-03-2019, 19:30
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Ja też kupowałam u nich rolety, a jeżeli chodzi o sam wybór to w naszym przypadku postawiliśmy na te https://www.karnix.pl/karnisze/rolet...4466-60-8-65-6 w kolorze Stalowym. Ogólnie bardzo ładnie wykonane, mechanizm działa bez zarzutów i też możesz złapać je jeszcze na sporej obniżce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-03-2019, 10:51
Dariuszka00's Avatar
Dariuszka00 Dariuszka00 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 7
Domyślnie

może rolety noc i dzień wydaje mi się to ciekawe rozwiązanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-03-2019, 12:18
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

A może znacie jakąś firmę, która oferuje rolety Warszawa Ursynów najlepiej? Chodzi o takie rolety pod wymiar. Mowa oczywiście o roletach wewnętrznych. No i powiedzcie prosze - na jakie rolety zdecydowalście się u siebie? Co sądzicie o roletach rzymskich?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-03-2019, 21:55
Alexa555 Alexa555 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 92
Domyślnie

Niedawno w internecie napatoczyłam się na wpis w tym temacie na blogu - nowoczesny dom .To wyjątkowo ciekawy wpis. Według mnie można się dzięki nim dużo doedukować. Zajrzyjcie sobie sami a nie będziecie żałować. Są tam również inne fajne wiadomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-03-2019, 20:08
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Dzień-noc chyba najlepiej się sprawdzą, ale jest także dużo innych fajnych propozycji. Warto zerknąć na http://roletysklep.net po takie produkty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-03-2019, 01:17
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeśli chodzi o okna to najlepiej do nich zastosować rolety jako uzupełnienie. Najlepiej kupować u producenta i to renomowanego jak ten https://www.drutex.pl/ Firma jest liderem stolarki okiennej więc ich produkty to klasa światowa ale w atrakcyjnej cenie. Sprawdź i się przekonaj sam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-03-2019, 11:45
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolaaW
Ja też kupowałam u nich rolety, a jeżeli chodzi o sam wybór to w naszym przypadku postawiliśmy na te https://www.karnix.pl/karnisze/rolet...4466-60-8-65-6 w kolorze Stalowym. Ogólnie bardzo ładnie wykonane, mechanizm działa bez zarzutów i też możesz złapać je jeszcze na sporej obniżce.

I tutaj popieram odpowiedź poprzedniczki, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości rolet to tutaj też byłabym za Karnix w którym możesz znaleźć ogromny wybór modeli, kolorów i do tego też liczyć na konkurencyjne ceny. Ode mnie zdecydowanie plus i mam nadzieję, że też coś odpowiedniego znajdziesz dla siebie. Jak będzie po wszystkim daj znać i jak możesz podrzuć zdjęcie. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-03-2019, 23:32
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Ja tutaj też zgodzę się z opiniami na temat https://www.karnix.pl/ i mam nadzieję, że i tobie uda się coś ciekawego dobrać. U nas też w kuchni są żaluzje drewniane które z kuchnią w tym kolorze zostały zestawione i efekt końcowy bardzo nam się podoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.