kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-02-2017, 22:10
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie Co stosować na wypadanie włosów?

Jakich środków używacie, żeby zapobiec wypadaniu włosów? Mój mąż ma z tym wielki problem, a ja nie mam pojęcia, jak mu pomóc. Tutaj http://stopwypadaniuwlosow.pl/ znalazłam ciekawą ulotkę i zastanawiam się nad skutecznością tego leku. Możecie coś podpowiedzieć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-02-2017, 11:54
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja bym proponowała zmienić dietę na bardziej urozmaicona w witaminy, bo to jak żyjemy i jak się odżywiamy ma bardzo duży wpływ na kondycje włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-04-2017, 10:18
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Są specjalne szampony i inne preparaty, ale co do ich skuteczności, nie liczyłabym na cuda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-04-2017, 11:16
majka_ majka_ is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 7
Domyślnie

Mam ten sam problem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-05-2017, 17:05
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Mnie włosy przestały wypadać po tym, jak zaczęłam używać plastrów dermastic. Są to plastry do przyklejania na noc, niedaleko skóry glowy. Włosy się wyraźnie wzmocniły i stały się takie sprężyste.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-05-2017, 16:40
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

Przede wszystkim dużo warzyw, owoców, pestki dyni i słonecznika. W ten sposób dostarczy się witamin i minerałów, które wzmocnią włosy. Po drugie, trzeba ograniczyć wszelkie zabiegi uszkadzające włosy. Warto też kupić porządną szczotkę, bo nieraz podczas rozczesywania włosy się łamią. Z czystym sumieniem polecam Tangle Angel http://tangleangel.pl/ . Nie powoduje elektryzowania się włosów, do tego ma powłokę antybakteryjną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-07-2017, 16:09
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Ja pamiętam jak ja miałam problemy z tarczycą to włosy mi szły garściami Zdecydowałam się na zagęszczanie włosów z Remy-Hair i ładnie to wyglądało, do teraz tych dopinek czasami używam chociaż moje włosy już mają się lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-07-2017, 17:25
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

może warto zrobić badania w danym kierunku i sprawdzić, co konkretnie jest przyczyną wypadania włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-02-2018, 17:19
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Znam przypadki kobiet, które mają duże kompleksy z powodu cienkich, przerzedzonych włosów... Czasami jedyną metodą na uzyskanie bujnej fryzury jest zagęszczenie pasemek w profesjonalnym salonie. Polecam poczytać na http://salonalterego.pl/volume-syste...czania-wlosow/ , a dzięki temu zagwarantowany jest absolutnie naturalny wygląd włosów + łączenia wykonywane są w delikatny sposób. Co Wy sądzicie o takiej możliwości?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-02-2018, 22:51
tymonka Mężczyzna tymonka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1
Domyślnie

Dzięki wszystkim za propozycję bo od jakiegoś czasu również mam straszny problem z wypadaniem włosów :/

_________________
http://reha-master.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.