kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 17-11-2015, 10:21
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

Ja bym wybrał taką gdzie jest najciszej Może uda wam się znaleźć dokumentację jakiś pomiarów hałasu, czy map akustycznych ? Wbrew pozorom jest to ważny czynnik, mający istotny wpływ na nasze zdrowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-11-2015, 18:19
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Ja również wybrałabym jakąś cichą okolicę. Na razie rozgladam się za mieszkaniem bo po ostatniej wrzesniowej nowelizacji ustawy mam szansę na kredyt w ramach MDM. Nie wiem czy wiecie że zmiany sa korzystne dla kupujacych. Sami zobaczcie http://www.dopoznania.pl/warszawa/pl...wy_o_mdm1.html Szczególnie rodziny z dziećmi skorzystały przy tych zmianach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-11-2015, 10:07
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Tylko Praga ma swój klimat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-03-2016, 15:01
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Od jakiegoś czasu mieszkam ponownie w Warszawie. Mieszkałam już tam kilka lat temu, ale postanowiłam wrócić do Trójmiasta. Bardzo szybko żałowałam swojej decyzji, ale dopiero niedawno zdecydowałam się na powrót do stolicy. Dostałam tam dobrze płatną, stabilną prace. Chciałabym kupić mieszkanie, bo wynajem nie jest opłacalny i nie chce, żeby właściciele mieszkania zarabiali na mnie. Tutaj http://vantage-sa.pl/ widziałam inwestycje mieszkaniową na Mokotowie. Mieszkania są nowe, wyglądają na przestronne. Myślicie, że Mokotów jest odpowiednią dzielnicą? Szczerze mówiąc słabo znam ta dzielnice.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-04-2016, 08:55
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Podpinam się pod temat, bo też mnie to interesuje.
Coraz poważniej przymierzamy się do kupna mieszkania właśnie w Warszawie.
Wiem już, jak powinno wyglądać kupno mieszkania krok po kroku. Teraz został mi jeszcze wybór konkretnej lokalizacji i właśnie z tym mam problem. Poczytam trochę i mam nadzieję, że rozjaśni mi się w głowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 01-09-2017, 15:10
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Ja też planuję przeprowadzkę. Będę pracować na Mokotowie, warto tam szukać mieszkania? gdzie najwięcej ogłoszeń znajdę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-09-2017, 15:15
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

starla jak będziesz pracować na Mokotowie to szukaj tam albo na Wilanowie, dwie fajne dzielnice. Co do ogłoszeń to najlepiej zgłosić się do agenta nieruchomości, z własnych doświadczeń polecam Ci Eugeniusza Jaworskiego https://www.jaworski24.pl/pl/ te dzielnice akurat zna najlepiej i jeśli jakieś mieszkanie na sprzedaż jest godne uwagi to na pewno o nim będzie wiedział. Samemu się ciężko szuka, ciężko kupuje. No chyba, że masz doświadczenie w tej kwestii ale nie podejrzewam. Jeśli to ma być mieszkanie na wynajem to też pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-09-2017, 13:05
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Dla mnie nie ma lepszej dzielnicy niż Wilanów. Własnie finalizuję kupno mieszkania na Brzozowym Zakątku od firmy Polnord . Juz cześć mieszkań jest gotowa do odbioru. Firma oferuje dobrą cenę za metr bo można już za 6700 kupic mieszkanie. To chyba jedne z najtańszych mieszkań w stolicy. Mieszkanie na Wilanowie ma same plusy - cicho, spokojnie, dobry dojazd do centrum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 18-10-2017, 11:40
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

a dla mnie Wilanów to już o wiele za daleko od centrum, biorę pod uwagę między innymi Wolę, także dlatego że jest tam teraz największy wybór osiedli ale i dużo zieleni, wcale nie mniej niż na Wilanowie, obok osiedle Nowe Odolany są aż 3 duże parki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 29-01-2018, 13:08
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Ja też jestem za Wilanowem, są tam bardzo ładne osiedla, najbardziej podoba mi się to które buduje Atal, na skraju miasteczka Wilanów ale od strony ul Wilanowskiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.