kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 11-05-2018, 14:04
Salt90 Salt90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 3
Domyślnie

Wtrącę, że posiadałam nadwagę. Walczyłam z nią latami, wszakże bez skutków. Dawno temu wynalazłam w internecie stronę, która pozwoliła mi podjąć wstępny krok. Były to wakacje uzdrawiające i odchudzające. Potrzebowałam przymusić się wyjazdem i obserwacją przez inne osoby. Rezultat - utraciłam 50 kg ponadto bez efektu jojo. Promuję z całym przekonaniem kochane dietę Ewy Dąbrowskiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 12-05-2018, 23:05
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Oj tak ta dieta to strzał w samo sedno. sporo wymaga, ale tez przynosi efekty. Oczyszczalam sie razem z macro bios bar w ramach tej detoksykacji http://macrobiosbar.pl/detox/ bo sama niestety nie mam czasu na przykladanie sie do kuchni. Moja dieta warzywno-owocowa zakonczyla sie 2 tygodnie temu, pozniej byl czas wychodzenia i jestem 5kg mniejsza i szczesliwa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 14-05-2018, 14:42
Ann45 Ann45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 1
Domyślnie

Jeżeli szukasz nadzwyczaj smakowitych, jędrnych wyrobów gospodarstwa rolnego czy to do pochłonięcia czy podobnie do handlowania znacznie obszerniejszymi porcjami to stanowczo zalecam produkt jakim jest borówka amerykańska. Jest to nadzwyczaj wyśmienity a jednocześnie jeden z najwartościowszych plonów. Wyroby smakują bajecznie. Rzeczywiście zalecam spółkę, jaką niedawno odnalazłam w necie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 23-05-2018, 00:42
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Nie uważam, aby dieta warzywno – owocowa była dobrym rozwiązaniem... Jest uboga w kalorie i nie dostarcza naszemu organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje. Nie bez powodu nazywa się ją postem... Chcąc mieć dietę, która będzie odpowiednio zbilansowana, powinniśmy udać się do dietetyk wrocław który mógłby ją dla nas ułożyć – tylko wtedy możemy być pewni, że dostarczymy naszemu organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 23-05-2018, 11:13
cindy cindy is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 49
Domyślnie

Dziewczyny pamiętajcie że przed dietą dobrze jest się przygotować. Warto zadbać o pozbycie się toksyn wtedy proces odchudzanie będzie skuteczniejszy. Bardzo łatwy sposób to lek ziołowy o nazwie http://sylimarol.pl/?s=dlaczego-sylimarol jest naprawdę bardzo skuteczny. Polecam takie rozwiązanie z własnego doświadczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-05-2018, 12:44
jolajolanta jolajolanta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 49
Domyślnie

najlepiej iść do specjalisty, sama sobie możesz zrobić krzywdę takimi dietami cud. A efekt jojo - boli strasznie, wiem z autopsji. Ja po 4,5 takich dietach w końcu udałam się do specjalisty. Dietetyk bochania w moim wypadku wytłumaczył mi co robię źle i teraz schodzę z wagi po ciąży zdrowo i z głową a nie na hip hip hura.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 06-06-2018, 09:55
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Właśnie zastanawiam się nad przejściem na diete i chciałabym się was zapytać czy któraś z was stosowała jakieś suplementy diety? Znalazłam w internecie taki sklep https://www.bombaybazaar.pl/ , w którym można kupić suplementy z Indii. Co wy o nich sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 23-06-2018, 22:39
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Jesli decydujemy się na taką dietę to musimy pamiętac o odpowiednim przyrzadzaniu owocow i warzyw. Musza pochodzic z pewnego zrodla no i myjmy je dokladnie przed spozyciem! W innym razie moze dojsc do powaznego zakazenia salmonellą https://portaldlazdrowia.pl/salmonella/ Ten artykuł pozwala jednak na zglebienie wiedzy na temat takeigo zatrucia dziek iczemu mozna wczesnie przeciwdzialac objawom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-06-2018, 10:30
soni soni is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 80
Domyślnie

Dobre efekty przynosi włączenie do diety olejku konopnego. Ten jest dobrej jakości https://cbddirect.pl/pl/c/Olejki-Cbd/18
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 11-07-2018, 19:32
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja tam wolę swoją dietę z Wygodnejdiety. Smaczna, zdrowa, świeża i syta. Nie kosztuje mnie wielu wyrzeczeń a skutecznie zmniejsza wagę i przybliża mnie do upragnionej sylwetki
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.