kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 15-07-2019, 09:42
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Dziewczyny, a co myślicie o zabiegach odchudzających bez użycia skalpela? Widziała tutaj : https://wirtualnaklinika.pl/onda-spe...j-i-cellulitu/ taki zabieg, którego efekty podobno są spektakularne i to po pierwszej sesji. Sądzę, że to doskonałe rozwiązanie dla kogoś, kto nie zdążył zrzucić zbędnych kilogramów przed urlopem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 23-07-2019, 22:06
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Często też kobiety sobie poprawiają usta, bo to jest ich kompleks. Sprawdza się wypełniacz do ust Restylane i po takim zabiegu usta są naturalnie ujędrnione, większe, ale nie sztucznie napompowane. Zawsze w taki sposób uda się je upiększyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 26-07-2019, 09:35
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Tu trzeba podejść do tematu z dystansem. Medycyna estetyczna daje bardzo duże możliwość z których warto skorzystać, jednak też nie można przesadzić. Postawcie na sprawdzone miejsca do takich zabiegów. Tu myślę, że oferta od https://evospa.pl powinna bardzo dobrze sie sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 28-07-2019, 15:16
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Warto wybrać się przed zabiegiem na konsultacje.Widziałam takie ciekawe propozycje takich zabiegów na https://www.magicznaklinika.pl . Mają wiele miejscówek w całej Polsce, każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie. Do tego botox za 249zł .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 28-07-2019, 18:25
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Co do tego jestem bardzo sceptycznie nasstawiona, według mnie najpiękniejsza jest naturalność
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 29-07-2019, 19:43
fiona45 fiona45 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 234
Domyślnie

Ja też uwielbiam zabiegi sprawdzone. W Magicznej Klinice mają ich wiele. Sprawdzą się pod wieloma względami. Moim zdaniem idealne dla każdej osoby młodszej i starszej. Takie zabiegi są mega fajne zwłaszcza na takich produktach wysokiej klasy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 29-07-2019, 22:18
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Jeśli chodzi o gabinety medycyny estetycznej, to ja mogę Ci np. polecić klinikę, w której zrobisz mezoterapię i depilację w Gdyni, czy co tam potrzebujesz Nazwa to Beauty Marine w centrum miasta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 05-08-2019, 08:59
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

No to widzę, że nie będę jedyna gdy polecę Magiczną Klinikę. Super, że działają na terenie praktycznie całej Polski! Najlepsi specjaliści, konkurencyjne ceny i skuteczne zabiegi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 19-08-2019, 22:06
iwonka karka iwonka karka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 20
Domyślnie

podstawa to wybor odpowiedniej kliniki, ja korzystam z uslug Dermedu w Krakowie, robilam u nich juz kilka zabiegow i jestem bardzo zadowolona, maja bardzo dobrych lekarzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 20-08-2019, 12:45
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym aby spróbować takiego zabiegu jak usuwanie zmarszczek. Znajoma poleca mi do tego te klinike http://www.nasmed-estetyka.pl/ u nas w mieście. Chciałam sie jednak zapytać jeszcze was co o tym sądzicie? Uważacie, że to dobre rozwiązanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.