kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Sex
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 10-02-2020, 20:45
eweside eweside is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 11-02-2020, 20:52
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

My z mężem często kupujemy gadżety erotyczne. Ostatnio trafiliśmy na http://świat-btb.pl/ i zastanawiamy się nad zamówieniem feromonów stamtąd. Co sądzicie na ich temat? Używacie feromony?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 13-02-2020, 07:34
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

U nas zabawki erotyczne, bielizna i feromony bardzo dobrze się sprawdzają. Tego typu zakupy najczęściej robimy w sklepach erotycznych online - tanie-s.pl. Jakoś nie mogę się przekonać do stacjonarnych sex shopów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 08-03-2020, 22:15
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

My z mężem lubimy eksperymentować w sypialni. Ostatnio zamówiliśmy nowe wibratory a teraz myślimy o pasie cnoty z świat-cnoty.pl. Mąż stwierdził, że chce ponosić taki pas i nakręcić się maksymalnie na seks ze mną. Ktoś z was ma doświadczenie z pasem cnoty? Jak się sprawdził?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 21-03-2020, 21:01
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

To świetny pomysł, aby w swojej szafie posiadać chociażby 1 komplet seksownej bielizny. Wiem jednak, że takie zakupy bardzo często są dość kłopotliwe i krępujące, dlatego śmiało możecie taki komplet bielizny zamówić sobie online. Ja sprawdziłabym czy na stronie https://sexownysklep.pl/ są dostępne, bo zawsze można też dorzucić jakiś fajny gadżet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 27-03-2020, 10:55
annalu13 annalu13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 87
Domyślnie

Mam trochę nie typowe pytanie. Znacie jakiś środki na potencję sklep internetowy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 29-03-2020, 21:48
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Zabawki erotyczne to podstawa jeśli chcesz pozbyć się nudy z sypialni. Poza tym polecam żel poprawiający libido u kobiet i wzmacniający doznania - świat-libidizer.pl. U nas sprawdza się swietnie! Rutyna potrafi zniszczyć każdy związek dlatego warto się starać aby się nie pojawiła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 01-04-2020, 22:49
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Bardzo duży wybór zabawek erotycznych znajdziesz tutaj swiat-doznan.pl. Sama myślę o skorzystaniu z oferty tego sex shopu. Widziałam, ze poza akcesoriami erotycznymi w ofercie jest też bielizna, feromony. lubrykanty, prezerwatywy, suplementy itd. Uważam, że sex shopy online mają o wiele lepszą ofertę niż stacjonarne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 09-04-2020, 10:11
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Zabawek jako zabawe nie uzywam, ale uwielbiamy takie stroje do sypialni - https://lovita.pl/collections/bodystocking to naprawde jest bardzo seksowne i podniecające. Próbowałyscie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 14-05-2020, 08:58
hackett.neva's Avatar
hackett.neva Mężczyzna hackett.neva is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 4
Domyślnie

Pożycie seksualne jest bardzo ważne w związku. Ostatnio trafiłem na strone https://www.area69.pl/dominacja-w-lo...zania-partnera gdzie poczytałem dużo odnośnie dominacji w łóżku – sztuka wiązania partnera. Czy myślicie, że ta strona jest wiarygodnym źródłem informacji? Proszę Was o wsparcie, za które z góry dziekuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.