kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-04-2019, 00:41
sasiak sasiak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 2
Domyślnie Firma sprzatająca

Niedawno moja firma wynajęła piętro w biurowcu i szef kazał mi zająć się kilkoma sprawami organizacyjnymi. Na początek potrzebna jest mi dobra firma sprzątająca. Kilka osób poleciło mi sprzataniedeluxe.pl Czy korzystaliście może z ich usług?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-06-2019, 13:40
Marek Konieczny Mężczyzna Marek Konieczny is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 3
Domyślnie sprzątanie wrocław

Nie znam tamtej firmy, ale mogę polecić jedną która idealnie wykonuje sprzątanie wrocław i w krakowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-06-2019, 15:17
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Wszystko zależy o jaki rodzaj sprzątania chodzi. Jeśli będzie Ci także potrzebne sprzątanie poza biurem np w hali produkcyjnej to rozważ współpracę z firmą Umyjemto https://umyjemto.pl/uslugi/czyszczen...przemyslowych/ . To profesjonaliści od sprzątania - prace wykonują szybko i dokładnie. Firma działa na terenie całej Polski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-06-2019, 15:33
zezen zezen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 4
Domyślnie

no ja korzystam bardzo często z takich firm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-01-2020, 12:34
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Nie wiem jaka lokalizacja Cię interesuje, jeśli to w grę wchodzi sprzątanie rybnik Śląsk i okolice to polecam na pewno taką firmę http://daress.pl/sprzatanie-rybnik/ bo mają naprawdę duże możliwości i doświadczenie. Zajmą się profesjonalnie i sprzątaniem biur ale także magazynów, hal, pomieszczeń po remontach i budowie. W zakresie usług mają także mycie okien metodą alpinistyczną. Żaden wieżowiec nie jest dla nich nie do ogarnięcia. Zespół kompletowany skrupulatnie, nie ma przypadkowych osób, wszyscy pracują na najwyższym poziomie. Mają sprzęt, mają środki do czyszczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-01-2020, 20:05
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 326
Domyślnie

cale szczescie, ze moj gabinet ma tak maly metraz, ze wszystkie porzadki moge ogarnac bez problemu sama jedynie w sprzet zaopatruje sie profesjonalny, kupuje na myjki.com wszystko i polecam wysoka jakosc produktow i super obsluga
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-04-2020, 11:00
annalu13 annalu13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 87
Domyślnie

Od kiedy nawiązałam współpracę z firmą sprzątającą mam dużo więcej czasu! Serdecznie polecam utrzymanie czystości świdnica.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-04-2020, 09:24
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Dziękuję za polecenia, bo właśnie jest mi potrzebne profesjonalne sprzątanie biur z warszawy i nie wiedziałam, do kogo mam się udać. Chodzi o kompleksową usługę, łącznie z myciem okien czy trudnodostępnych miejsc, na nawet praniem dywanów. Chcę, żeby wszystko lśniło i mam nadzieję, że coś takiego się w końcu znajdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-04-2020, 20:09
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Ja również przez pewien moment u siebie na magazynie miałam firmę sprzątającą, ale zrezygnowałam ze współpracy. Na tą chwilę najbardziej przydatne okazały się wycieraczki zewnętrzne https://www.alumatex.pl/produkty/wyc...ki-zewnetrzne/ które w doskonały sposób zatrzymują większość zanieczyszczeń przed wejściem. To się okazał strzał w dziesiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-04-2020, 21:16
hummeljakub Mężczyzna hummeljakub is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 1
Domyślnie

Wybór takiej firmy musi być trudny, ale jak już trafi się na pracowników godnych zaufania, to można spać spokojnie
__________________
pandora
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.