kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-09-2014, 19:53
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Depilacja laserowa jest możliwa w domu?

Widziałam w sklepach takie depilatory laserowe do domowego użytku.
Zastanawiam się czy skuteczność tych depilatorów jest taka sama jak skuteczność tych zabiegów w salonach.
Przeprowadzałyście już coś takiego w domu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-09-2014, 20:48
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Pewnie będziesz musiała przeprowadzić więcej zabiegów, bo nie masz wprawy takiej jak kosmetyczka, ale ogólnie efekty są takie same z tego co wiem.
Poczytaj sobie dokładniej tutaj: http://zdrowie.ponadczasowe.eu/depil...serowa-w-domu/
Ja mam coś podobnego i jestem zadowolona. Na urządzenie wydasz kilka stówek, albo nawet i ok. 2000 zł, ale zabieg laserowy na jednej partii ciała to koszt ok. 300 zł.
Każdy zabieg trzeba powtórzyć nawet 6 razy, więc po podsumowaniu i tak oszczędzasz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-09-2014, 20:41
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Cytat:
Napisał kwiecienplecien
Pewnie będziesz musiała przeprowadzić więcej zabiegów, bo nie masz wprawy takiej jak kosmetyczka, ale ogólnie efekty są takie same z tego co wiem.
Poczytaj sobie dokładniej tutaj: zdrowie.ponadczasowe.eu/depilacja-laserowa-w-domu/
Ja mam coś podobnego i jestem zadowolona. Na urządzenie wydasz kilka stówek, albo nawet i ok. 2000 zł, ale zabieg laserowy na jednej partii ciała to koszt ok. 300 zł.
Każdy zabieg trzeba powtórzyć nawet 6 razy, więc po podsumowaniu i tak oszczędzasz.

Ja mam właśnie depilator z firmy Rio Laser - na tej stronie co podałaś to własnie ich depilatory są - genialne. Zwłaszcza ten na laser IPL - super gładka skóra jest po nim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-09-2014, 11:53
OlaZ OlaZ is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 58
Domyślnie

Sama chciałabym taki depilator miec, koleżanka posiada - ma super gładkie nogi po używaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-09-2014, 20:07
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał dzonka
Ja mam właśnie depilator z firmy Rio Laser - na tej stronie co podałaś to własnie ich depilatory są - genialne. Zwłaszcza ten na laser IPL - super gładka skóra jest po nim.

A który dokładnie jeśli możesz powiedzieć?
Na porównaniach depilatorów tutaj: http://depilatorlaserowy.like.pl/ z tej marki widze taki: "IPL Hair Remover" - to o ten Ci chodzi?

?

Tani nie jest , 1845 zł, ale w sumie jesli taki dobry to i tak wychodzi taniej niż depilacja w salonie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-10-2014, 20:15
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie odp

Ten ten!
No tani nie jest, ale wiesz, coś za coś - jakbyś w salonie zliczyła ile kasy kosztują kolejne zabiegi depilacji laserowej + powtórki, to okazałoby sie że drożej. Ale tu trzeba kasę na 1 raz wyłożyć, więc wiadomo, że nie każdy tyle uzbiera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-01-2015, 08:17
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

obawiała bym się robić coś takiego samodzielnie jednak od czegoś są profesjonaliści )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-09-2015, 13:13
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Wiesz co wydaje mi się, że to nic takiego i tak naprawdę nie ma się czego bać. Depilacja ipl jest bardzo prosta, laser nie parzy i skutecznie usuwa włoski. Taki zabieg przeprowadzony w domu jest na pewno o wiele tańszy niż w gabinecie kosmetycznym. Z tego co widziałam to lumea od philipsa kosztuje ok 1300 złotych w zależności od sklepu. Efekty widać bardzo szybko i można powtarzać zabieg co 4-5 tygodni. Raczej mało kogo stać na depilację u kosmetyczka co miesiąc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-03-2016, 13:39
AlicjaR AlicjaR is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 12
Domyślnie

Inwestycja we własne urządzenie z pewnością się wróci, jednak zalecała bym daleko posuniętą ostrożność w tego rodzaju praktykach. Najpierw poczytaj nieco więcej nt depilacji laserowej. Na początek polecam 8 rzeczy których nie wiedziałaś o depilacji laserowej Jak już bliżej zapoznasz się z tematem proponuje jakieś szkolenie w tym temacie aby nie zrobić sobie krzywdy. Jeśli będziesz już mieć wiedzę popartą certyfikatem i przetestujesz urządzenie na sobie, będziesz mogła wykonać depilację znajomym. W ten sposób szybciej zwróci Ci się inwestycja, a z czasem może otworzysz nawet własny gabinet kosmetyczny, zainwestujesz w szkolenia i nowy sprzęty i kto wie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-04-2016, 17:30
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Zdecydowanie zapłać raz a porządnie w gabinecie, np. tym - http://laserskincare.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.