kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-06-2019, 08:53
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Jakie plany urlopowe?

Jakie macie plany urlopowe na ten sezon?
Jedziecie gdzieś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-06-2019, 09:33
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Ja właśnie jeszcze się zastanawiam.
Pewnie padnie na jakieś last minute.
Tutaj https://www.kubryk.pl/akwen/chorwacja widziałam też trochę o tym, jak wygląda czarter jachtów w Chorwacji.
I tak mi się właśnie ta Chorwacja zamarzyła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-06-2019, 10:58
MarlenaPet87 MarlenaPet87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 6
Domyślnie

Mam w planach ze znajomymi wyjechać pod namiot nad jeziorem i grillować cały tydzień Planujemy również odpalenie fajerwerków - mamy fajny zestaw od firmy Fajerwerki Gold-Weco i nie możemy się doczekać, aby je odpalić!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-06-2019, 12:59
Avokado Avokado is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja jeszcze niestety nie mam żadnych planów i mam nadzieję, że niedługo się to zmieni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-06-2019, 08:40
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Ja lecę pod namioty ze znajomymi i częścią swojej rodzinki . Bardzo lubię tego typu wyprawy i myślę, że każdemu z was by się spodobało. Ostatnio szukałam jakiegoś dobrego namiotu i znajomy z pracy polecił mi stronę: https://www.polarsport.pl/sprzet-tur...spiwory/p.html na której sam ostatnio kupował namiot. Polecam wam sprawdzić, bo mają naprawdę fajne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-07-2019, 14:34
Ania2818's Avatar
Ania2818 Ania2818 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 192
Domyślnie reeee

Ja tam jadę sobie do Turcji! Tam jest po prostu niesamowicie. W Grecji też jest bardzo dobrze!
________________
Prace licencjackie z psychologii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-08-2019, 09:08
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

A ktoś wybiera się może pod namiot ? macie już kupione namioty czy jeszcze się zastanawiacie jaki kupić ? Wybór namiotu nie jest łatwą sprawą. Na rynku dostępne jest kilkaset modeli od mniej lub bardziej znanych producentów. Jak z tej setki wybrać ten najlepszy namiot? Właśnie i mamy problem, ale ułatwi nam wybór przeczytanie sobie tego poradnika jak wybrać namiot http://jak-wybrac.pl/jak-wybrac-nami...-dobry-namiot/ myślę że wszystkie w nim zawarte wskazówki nam sie przydadzą.

Ostatnio edytowane przez elabarbara : 22-08-2019 o 10:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-08-2019, 09:35
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

A ja mam pytanie trochę z innej beczki - co robicie z Waszymi zwierzakami, kiedy wybieracie się gdzieś na urlop? Zabieracie je ze sobą? Ja ostatnio zostawiłam mojego psiaka w specjalnym hotelu dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą i musze przyznać, że to była świetna decyzja. Piesek miał tam zapewnioną fachową opiekę i bardzo dobre warunki, a ja spokojnie mogłam cieszyć się urlopem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-10-2019, 09:57
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Jak jedziesz na zorganizowaną wycieczkę z biurem podróży, to masz wyżywienie wliczone w cenę. Ja w ubiegłym roku byłam w Chinach z biurem http://ctpoland.com.pl/ i przeżyłam piękną podróż! Było cudownie, a organizator zadbał o każdy detal - i przeloty, noclegi, opiekę polskiego pilota etc. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-10-2019, 10:56
mayores mayores is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2
Domyślnie

Pozazdrościć!
Ja w tym roku nie byłam jeszcze na żadnym urlopie - może w grudniu się uda albo w styczniu, na 2-3 dni do Czech wybrać. I to by było na tyle. Jak się ma własną firmę, to nie sposób samodzielnie wszystkiego ogarnąć - a najgorsze jest to, że od pewnego czasu kwestie formalne/administracyjne pochłaniają więcej czasu, niż normalna praca!
Nie ma bata: od przyszłego roku tymi sprawami będzie się zajmować kompetentna księgowa z Gdyni - ja mam wystarczająco dużo rzeczy na głowie, żeby się jeszcze z podatkami użerać!
No i może w końcu znajdę czas na porządne wakacje? Ech, marzy się miesiąc w Argentynie: wino, tango i Andy...

Ostatnio edytowane przez mayores : 04-11-2019 o 08:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.