kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-07-2015, 17:16
mona lisa90 mona lisa90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Myślę, że warto kupić! takie mieszkanie zawsze można wynająć i to nie tylko w sezonie turystycznym, ale także poza nim. Rodzice mojej koleżanki kupili dom nad morzem, bo ich marzeniem od zawsze było prowadzenie pensjonatu, zainwestowali w to przedsięwzięcie sporo pieniędzy, ale potem wyszli na swoje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 16-10-2015, 08:19
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Mieszkanie nad morzem to moje marzenie które, mam nadzieję, niedługo sie spełni. Znalazłam ciekawą ofertę http://www.dopoznania.pl/gdansk/ i mam zamiar właśnie w Gdańsku zainwestować ciężko zapracowane pieniądze. Wybór mieszkań jest świetny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 19-10-2015, 14:37
groźna's Avatar
groźna groźna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 80
Domyślnie

Mnie swego czasu proponowano zamianę mieszkania w Mielnie z dopłatą. Trochę się zastanawialiśmy, ale ostatecznie postanowiliśmy zostać w dużym mieście. Tu jednak rodzice małych dzieci mają dużo większe możliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-10-2015, 18:19
roscisl's Avatar
roscisl roscisl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

ja uwielbiam morze, chętnie kupiłabym mieszkanie nad nim w wakacje jeździłabym sobie z rodziną i wdychała jod, a na cały rok wynajmowała, jedynie byłby problem jeśli chodzi o wynajem w ciągu roku, w sensie za daleko mieszkam, ale słyszałam o firmach, które wyszukują potencjalnych najemców i zajmują się wszystkimi ewentualnymi problemami, wiadomo, że z takiego rozwiązania można by mieć mniej pieniędzy, ale myślę, że dochód i tak jakiś by przynosiło, czyli ogólnie jak masz pieniądze to pewnie, że kupuj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 22-11-2015, 23:21
Nataliasr's Avatar
Nataliasr Nataliasr is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 6
Domyślnie

Mnie się marzy taka własna meta nad morzem. Mam problemy z tarczyca a moje dziecko z alergiami, więc najlepiej wpływa na nas klimat nadmorski. Mamy co prawda zaprzyjaźniony adres na Helu, ale co własne, to własne. Ze względu na to, że nie pracuję, mąż ma mniejsza zdolność kredytową. Nie dostaniemy nawet 100 tysięcy na mieszkanie. Chcieliśmy te pieniądze pożyczyć od rodziców męża (mają około 300 tysięcy oszczędności), ale mowy nie było. Prędzej obcy ludzie by nam pomogli niż najbliżsi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 21-12-2015, 18:27
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Mały domek nad morzem albo w górach to moje marzenie od wielu lat. Mam nadzieję że wiosną się spełni bo jest coraz bliżej realizacji. Na pewno nie chcę w niego dużo inwestować. Odświeżyć położyć fototapety http://pixers.pl/fototapety/kiwi-33715 czu obrazu. Będziemy tam głównie na urlopy. Fajnie jakby się udało wynająć aby też na nim zarabiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-02-2016, 12:36
Zadziornix Zadziornix is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 132
Domyślnie

Marzenie moje A jeszcze lepiej nie mieszkanie tylko domek z własną działką, w spokojnej nadmorskiej miejscowośc, to dopiero coś. O cos takiego jak na fotce:

w zupełności wystarczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 18-05-2017, 09:35
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Mieszkanie

A ja marzę o mieszkaniu nad morzem nie tyle z myślą o wynajmie, ale po prostu, żeby mieć własne cztery kąty . Pochodzę z małej miejscowości pod Elblągiem, na studia przeprowadziłam się do Gdańska i zostałam tam na stałe. W swoich rodzinnych Młynarach nie miałabym szans na żadna inną pracę niż w handlu, a co Trójmiasto, to jednak Trójmiasto. Na szczęście bezpośrednio po studiach dostałam pracę, niedawno awans i myślę o kupnie własnego "m". Zastanawiam się tylko, gdzie wziąć kredyt mieszkaniowy, brat namawia mnie na kredyt w bz wbk - https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty...szkaniowy.html, ale nie podjęłam jeszcze decyzji. W jakim banku więc waszym zdanie warto wziąć kredyt hipoteczny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 18-05-2017, 11:19
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 391
Domyślnie

Jeżeli ktoś lubi okolice nadmorskie to dlaczego nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 23-05-2017, 08:40
Kalima Kalima is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 17
Domyślnie

Weź też pod uwagę komu chcesz wynajmować mieszkanie, bo jeśli turystom to musisz ciągle być na miejscu, żeby odbierać klucze, przygotowywać mieszkanie, chyba że zatrudnisz kogoś do tego, ale to dodatkowy koszt niestety.. Mimo to uważam, że pomysł zakupu mieszkania jest fajny, bo to zawsze jakaś inwestycja
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.