kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-12-2017, 18:32
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Macie porobione zakupy świąteczne?

Macie już porobione zakupy na święta?
Jestem ciekawa czy też macie taki ból, że idzie na to tyle kasy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-12-2017, 09:08
Alineska Alineska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 96
Domyślnie

Tak średnio, raczej słabo u mnie! Dopiero zabieram się za planowanie tego, pewnie przyszły tydzień to będzie super gonitwa i polowanie. Kasy pójdzie masa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-12-2017, 10:53
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

U mnie też tak sobie.
Nie mam na razie czasu na zakupy, a wolne dopiero od wtorku, więc wtedy zacznę działać.
Na pewno zaczynam już gromadzić sklepowe gazetki na Boże Narodzenie.
Zawsze to sposób na to, żeby zapłacić trochę mniej.
Z innych moich patentów: lepiej robić zakupy z rana, kiedy nie ma tam tylu ludzi i można na spokojnie poprzeglądać produkty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-12-2017, 13:16
knall knall is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 180
Domyślnie

nie mam jeszcze wszystkich, ale staram się robić to wczesniej by ten ból mnie nie dopadł



www.knall.uk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-11-2018, 09:45
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Ja jeszcze nie, ale powoli już zaczynam przeglądać sobie oferty różnych sklepów internetowych. W tym tygodniu zamierzam zamówić szklane bombki ze strony happenings.pl/szklane-bombki, ponieważ mają tam one bardzo nietuzinkowe wzory, a ja lubię mieć drzewko ubrane w oryginalny sposób, tak, żeby się wyróżniało A Wy gdzie będziecie kupowali takie ozdoby choinkowe?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-08-2019, 12:54
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Jeśli będziecie szukąc drzewka na święta, to odsyłam na stronę plantatora https://www.choinki.pl/ , który ma ogromną ofertę żywych choinek typu jodła kaukaska, świerk pospolity, świerk kłujący (srebrny) o wysokości od 100 cm do 350 cm. Każdy znajdzie drzewko dla siebie Ewentualnie można się zdecydować na choinkę w doniczce albo z pełnym systemem korzeniowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-08-2019, 15:29
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Dobrze jest w ogóle zacząć od listy i tego, co Ci potrzebne. Wtedy możesz sporo zaoszczędzić, a ponadto wiesz do jakich sklepów się udać. Przykład znajdziesz w tekście https://www.moja-ostroleka.pl/art/15...n-z-przykladow może nawet już trafiłaś na taki artykuł. Przedstawiają akurat market Biedronki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-10-2019, 11:08
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Dla poszukujących choinek - plantacja https://www.choinki.pl/ oferuje choinki dla Klientów detalicznych i hurtowych. Przycinają do wybranej wysokości, dopasowują pień do stojaka. A w ofercie mają drzewka naturalne, w doniczkach ale też takie z pełnym systemem korzeniowym. Jodły kaukaskie, świerki etc. Bardzo polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-11-2019, 11:47
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Co prawda jeszcze trochę do świąt, jednak warto zrobić takie zakupy jak najwczesniej. Co do ozdób to wlasnie poluje na ofertę sklepu internetowego decomaxparty bo zwykle kupowalam tam takie gadzety na imprezy ale teraz szykuja ciekawą ofertę świąteczną wiec nie moge sie juz doczekac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.