kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-02-2020, 14:12
klaxx klaxx is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 86
Domyślnie terapia??

Drogie kobietki,
moja siostra przez problemy osobiste i zawodowe zaczęła topić swoje smutki w alkoholu... Wydaje mi się, że powoli zbliża się do stopnia alkoholizmu... Poszukuję dla niej terapeuty i owszem, po wpisaniu w google leczenie alkoholizmu kraków wyskakuje mi cała masa terapii i poradni, jednak ciężko mi wybrać spośród tak dużej ilości ofert. Może ktoś korzystał z pomocy krakowskich terapii i może mnie nakierować na coś konkretnego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-03-2020, 00:56
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Alkoholizm jest problemem, który z roku na rok staje się coraz bardziej powszechny. Nadmierne spożywanie alkoholu prowadzi do wielu niedowracalnych skutków zdrowotnych. Jeśli więc widzimy ,że ktoś w naszego środowiska ma problemy z alkoholem - nie warto zwlekać. Trzeba działać i to jak najszybciej . Opieka nad taką osobą jest tutaj kluczowa dlatego polecam Wam tą klinikę prywatną http://medox.org.pl/ Można im zaufać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-03-2020, 22:45
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

W bardzo wielu przypadkach odtrucie alkoholowe warszawa to jedyna droga do całkowitego uporania się z nałogiem. Mam tutaj na myśli renomowane placówki jak alkoluz.pl, w których pacjenci są stale objęci opieką lekarzy, a co więcej mamy tutaj do czynienia z ośrodkiem o wysoki standardach, dbającym nie tylko o komfort, ale także zachowanie dyskrecji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-03-2020, 12:14
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

Alkohol niszczy rodziny, ja coś o tym wiem. Znalazłam właśnie nowy Ośrodek terapii Forest i próbuję mamę namówić na takie leczenie. Wiem, że są rzeczy, z jakimi sobie w życiu nie poradziła i mam nadzieję, że kiedyś odpuści. A kiedy wybaczy, to w końcu przestanie pić. Trzymajcie za mnie kciuki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-03-2020, 15:26
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Psychoterapia to zawsze dobre rozwiązanie. Im wcześniej się na nią zdecydujecie tym lepiej dla Was. Warto rzucić okiem na Poznanie: https://poznanie-psychoterapia.pl/ i na ich rodzaje terapii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-03-2020, 10:25
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Terapia zawsze się przyda, tylko szkoda, że takie wizyty są bardzo drogie i nie każdy może sobie na nie pozwolić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-03-2020, 07:12
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Nie lepiej byłoby pójść przede wszystkim na terapię do psychologa? Alkohol jest tylko zewnętrznym skutkiem, a tu potrzeba dojść do sedna problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-03-2020, 02:29
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Oczywiście, że terapia to dobry pomysł, najsensowniejszy. Teraz całkiem dużo ludzi chodzi na psychoterapię, to normalna sprawa. Moja siostra też chodziła, bo po rozwodzie wpadła w depresję. Korzystała z psychoterapii w http://psychoterapeutabytom.pl/ i bardzo jest zadowolona, że tam trafiła. Zresztą ja widzę jakie efekty ta terapia jej przyniosła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-03-2020, 22:34
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Jeśli twoja siostra faktycznie ma problemy z alkoholem to oczywiście trzeba jej pomóc w walce z tym uzależnieniem. Moim zdaniem świetnie sobie można poradzić poprzez odtrucie alkoholowe w domu https://detoksfenix.pl/uslugi/odtruc...holowe-w-domu/ i wybraniu odpowiedniego dla nas pakietu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-05-2020, 14:06
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Terapia uzależnień to naprawdę sensowne rozwiązanie i warto je poważnie wziąć pod uwagę. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie https://melka-roszczyk.pl/terapia-uzaleznien/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.