kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-11-2016, 12:31
nieznanamama nieznanamama is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1
Domyślnie mleko modyfikowane

Jakie mleko modyfikowane początkowe piją Wasze dzieciaczki?
Ja czytałam ostatnio bardzo fajną recenzję mleka Nestle Nan Pro 1 i skłaniam się ku niemu. A Wy co sądzicie? Wasze dzieci je piją? Jak wrażenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-04-2019, 11:49
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Mojemu dziecku najbardziej do gustu przypadło to mleko https://www.bee.pl/bebilon-2-z-pronu...g_p998094.html . Kilku różnych marek próbowaliśmy, ale inne niechętnie pił
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-05-2019, 09:53
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Moje szkraby piły Bebiko. Na szczęście pierwsze było zawsze strzałem w dziesiątkę. Nie zmienialiśmy, bo nie było takiej potrzeby. Kiedy teraz patrzę na oferty mleka dla niemowląt https://www.nowafarmacja.pl/mleko-od...miesiaca-zycia , to w głowie się kręci. Nawet nie wiedziałabym, od którego zacząć testowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-05-2019, 17:33
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak szukasz dobrego mleka modyfikowanego to polecam Ci zainteresować sie ofertą jaka jest Bebilon Pepti 2 DHA Jest to bardzo zdrowe mleko które z pewnością przypadnie do gustu twojemu maluszkowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-06-2019, 19:15
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Wiele o mleku modyfikowanym wyjaśnia artykuł ze strony: https://humana-baby.pl/blog/co-to-je...-modyfikowane/ . Warto zapoznać się z nim przed podaniem dziecku takiego mleka. Taka wiedza pomoże nam w wyborze odpowiedniego mleka, a nie tylko najtańszego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-07-2019, 11:16
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Dzisiaj generalnie jeżeli chodzi o mleko modyfikowane, wybór na naszym rynku jest naprawdę spory. Jednakże z opinii innych mam wiem, że dobrze sprawdza się bebilon pepti 2 . Dzieci chętnie piją to konkretne mleko, a jednocześnie przy jego stosowaniu nie miewają problemów trawiennych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-07-2019, 14:00
Kitana997's Avatar
Kitana997 Kitana997 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 365
Domyślnie reeeeee

Jak dla mnie to mleko modyfikowane jest nie do przyjęcia. Boję się tego typu żywności.
___________________________
Dyplomowe prace z pedagogiki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-08-2019, 16:30
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Ja stopniowo wprowadzałam mleko Bebilon Pronutra-Advance. Teraz już jesteśmy całkowicie na tym mleku modyfikowanym i wszystko jest jak najbardziej ok. Nie ma żadnych problemów jelitowo- żołądkowych, kolek ani zaparć. Myślę, że śmiało możesz spróbować z tym mlekiem. W aptekach sieci DOZ kupisz je w bardzo dobrej cenie. Oni zawsze są dobrze zaopatrzeni, można też w razie potrzeby skorzystać z porady farmaceuty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-11-2019, 17:24
Kati10 Kati10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 121
Domyślnie

Moje dziecko jeszcze nie pije mleka, bo karmię je piersią, ale od czasu do czasu podaję herbatkę koperkową. Właśnie dlatego oglądam Butelki i akcesoria dla dzieci na Ceneo.pl . Bardzo lubię tą platformę zakupową, bo na niej zawsze dostanę to, czego mi potrzeba. W dodatku nigdy długo nie czekałam na przesyłkę kurierską. A ceny są takie, że można sobie wybrać najbardziej odpowiednią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-12-2019, 11:39
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie

Bebilon jest bardzo dobry, moja siostra swojej małej alergiczce kupuje, tak jak pisze Gabriela, w DOZ mają na nie bardzo dobrą cenę i można kupić od ręki bez czekania
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.