kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-04-2018, 17:49
domidominika domidominika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 47
Domyślnie zakupy przez internet

Cześć,

Jak często robicie zakupy przez internet? Co kupujecie? Ubrania czy raczej kosmetyki? Ja na ten moment dopiero zaczynam swoją przygodę z kupowaniem przez internet ale już się zakochałam ! Jestem w szoku,że komuś się chce wymyślać te unikatowe opisy produktów robić im zdjęcia, wow !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-04-2018, 10:45
Salcia21's Avatar
Salcia21 Salcia21 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 75
Domyślnie

Jeśli chodzi o opisy, to powinny być nie tylko długie, ale i merytoryczne, jak np. ten: https://www.brytyjka.pl/portfel-mesk...e-cid-215.html - na temat portfeli męskich. Warto się wzorować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-04-2018, 11:45
AnetkaWu AnetkaWu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 17
Domyślnie

nie chcę przesadzić, ale ja praktycznie robię zakupy TYLKO przez internet Zwłaszcza jeśli chodzi o ubrania, kosmetyki, książki, zabawki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-04-2018, 10:14
natka natka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domyślnie

Zależy co, np. nigdy nie odważyłabym się kupić butów przez internet, pewnie dlatego, że ciężko mi dobrać odpowiedni rozmiar. Jednak jeśli chodzi o sprawdzone produkty, jak leki czy kosmetyki to wolę zamawiać online. Mam swoją sprawdzoną aptekę Melissę i zauważyłam, że tam ceny są niższe niż w punktach stacjonarnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-04-2018, 15:41
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Często robię zakupy przez internet, chyba najczęściej tutaj: https://e-hexe.com.pl/ tutaj rzeczywiście fajne rzeczy można znaleźć. Są tu ubrania bardzo kobiece i z bardzo dobrej jakości materiałów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-04-2018, 22:12
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

Na początku dość sceptycznie podchodziłam do zakupów internetowych. Bałam się, że otrzymam co innego niż zamówiłam, albo że opłacę przesyłkę i w ogóle nic nie dostanę. Teraz już kompletnie sie tego nie boję i często kupuję ubrania dla siebie i rodziny przez internet (polecam Dstreet). Dzięki temu nikt nie marudzi, że musi jechać na zakupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-05-2018, 13:20
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 065
Domyślnie

Ja też robię zakupy przez internet i jeśli mam być z wami szczera, to kupuję tam praktycznie wszystko! Ubieram siebie, dzieci i męża od stóp do głów. Nie mam czasu na to, aby chodzić po sklepach. Takie zakupy online są bardzo wygodne. Teraz szukam nowej marynarki dla męża, ale chyba zamówię coś z https://allegro.pl/kategoria/odziez-...arynarki-87839
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-05-2018, 15:42
maxymilian's Avatar
maxymilian maxymilian is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 5
Domyślnie

Mam dokładnie to samo zdaniem co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...
__________________
Człowiek staje się takim, jakim widzą go oczy pożądanej osoby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-06-2018, 15:00
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Zakupy online stały się bardzo popularne i wygodne. Sama wiele kupuję. Ubezpieczyłam nawet transakcje internetowe w banku Raiffeisen i jakby co to nie będę stratna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-06-2018, 17:30
Poleczka Poleczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 86
Domyślnie

W ostatnim czasie bardzo często i bardzo chętnie korzystam z asortymentu sklepów internetowych.Nie kupuję tylko artykułów spożywczych ale też małe sprzęty agd a nawet ubrania.Szukając wygodnych,modnych i zarazem nie drogich swetrów warto zajrzeć do https://sklep.lemoniade.pl/swetry
jest to sklep z modną odzieżą damską,który oferuje swoim klientkom odzież modną,różnorodną o wielu wzorach i kolorach a także rozmiarach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.