kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-06-2018, 13:34
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie Korepetycje

Witajcie, mamy z mężem dość typowy problem z naszą córką. Otóż jak wiadomo geniuszy nie ma i każdy ma swoje słabsze strony, nasza córka potrzebuje korepetycje z chemii. I stąd nasze pytanie, lepiej będzie mniejsza grupka czy indywidualnie? oraz jak wyglądają widełki kosztów za takie lekcje w Gdańsku? znaleźliśmy jedną ofertę https://edun.pl i wydaje nam się bardzo w porządku, jednak chciała bym poznać również wasze opinie i spostrzeżenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-06-2018, 21:41
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

Nie znam się na kosztach, ale co do grupowe/indywidualne, to chyba sporo zależy od preferencji Twojego dziecka. Jedni wolą uczyć się indywidualnie, inni nie mają nic przeciwko nauce w grupie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-11-2019, 10:39
Michal411 Mężczyzna Michal411 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

Mnie interesują Korepetycje Niemiecki ale nie mogę znaleźć korepetytora. Może ktoś z Was powie mi gdzie szukać takich korepetytorów? Będę naprawdę bardzo wdzięczny za pomoc w tej kwestii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-03-2020, 10:59
mamita mamita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 62
Domyślnie

Ja zamiast korepetycji wolałam szkoły językowe. To było dla mnie lepsze rozwiązanie, ale korepetytorzy też nie są źli. Dzięki takiej nauce w bardzo łatwy sposób można zdać egzamin certyfikowany z języka niemieckiego w Warszawie lub innym miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-04-2020, 18:47
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Cytat:
Napisał Michal411
Mnie interesują Korepetycje Niemiecki ale nie mogę znaleźć korepetytora. Może ktoś z Was powie mi gdzie szukać takich korepetytorów? Będę naprawdę bardzo wdzięczny za pomoc w tej kwestii.
Zerknij na ofertę https://lincoln.edu.pl/ , spore sukcesy od lat, maja kilka poziomów nauczania, każdy na wysokim poziomie i z myślą o kursantach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-04-2020, 14:07
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Geniusze są, choć raczej to odsetek społeczeństwa i rzadko spotykany, ale fakt, więcej dzieci ma raczej problemy z nauką niż odwrotnie, a tu przydaje się czasem pomoc ze strony dodatkowych korepetycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-06-2020, 10:45
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja chodziłam na korepetycje z angielskiego, ale nic mi to nie dało. Teraz chcę zapisać się do szkoły językowej DeRu- https://www.deru.pl/ Na zajęcia online. Myślę, ze nauka pod okiem profesjonalistów pójdzie mi dużo lepiej. Ktoś z was uczy się w DeRu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-06-2020, 15:45
emmerich.makenzie emmerich.makenzie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 6
Domyślnie

Korepetycje są dobrym wyborem, dziecko szybciej i lepiej się uczy, ponieważ niczym się nie rozprasza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-09-2020, 12:10
Taeusz81122 Mężczyzna Taeusz81122 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 1
Domyślnie

Nie tylko dzieci chodzą na korepetycje. Dorosłe osoby chodzą na coaching. Jeśli nie wiecie co to takiego to na stronie internetowej https://mbcoaching.pl/ znajdziecie informacje na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-09-2020, 12:47
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Nie wiem dokładnie, jaki jest problem, bo nie napisałaś, ale jeśli z językiem, to mogą pomóc konwersacje angielski . Taki sposób pozwala na oswojenie się z obcym językiem, osłuchanie i powtarzanie. W końcu większość z nas ma tak, że więcej zapamiętuje, słysząc, prawda? A jak to jest z polskimi piosenkami disco polo?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.