kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-09-2020, 08:36
Zuzia Zuzia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 27
Domyślnie Szczotka do włosów

Hej Dziewczyny! Mam problem z moimi gęstymi i grubymi włosami, które trudno jest rozczesać. Szczotki, których używam wyrywają włosy i wcale ich dokładnie nie rozczesują. Zastanawiam się nad zakupem jednej z tych Olivia Garden Finger Brush https://www.gobli.pl/olivia-garden-fingerbrush-c4493 , jednak nie jestem pewna czy się sprawdzi. Myślicie, że powinnam ją kupić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-09-2020, 10:25
Rubikon Rubikon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Gdańsk
Posty: 19
Domyślnie

Te szczotki Finger Brush są po prostu genialne w używaniu! Zanim jednej z nich nie kupiłam, to myślałam, że takie szarpanie włosów podczas czesania jest naturalne i nie rozczesze się inaczej splątanej fryzury. Myliłam się niesamowicie gdy za namową siostry zamówiłam taką profesjonalną. Szczotka wspaniale sobie z moimi włosami daje radę, mimo że nie są grube. Jednak często się plączą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-09-2020, 13:05
Kati10 Kati10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 121
Domyślnie

Moja córcia bardzo nie lubiła codziennego rytuału czesania jej włosów. Ma bardzo długie i do szkoły nosi koński ogon albo warkocz. Szczotka do włosów Finger Brush sprawiła, że w końcu mogę normalnie jej rozczesać włosy bez szarpania i zbędnego bólu. Polecam serdecznie do grubych i gęstych włosów. Ja mam krótkie, ale też mam swoją i z przyjemnością jej używam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-09-2020, 15:59
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Bardzo dobrze znam sklep Gobli.pl, ale szczotek do włosów u nich jeszcze nie zamawiałam. Tylko je widziałam i nie zdawałam sobie sprawy, że tak dobrze rozczesują kołtuny na głowie Oj przydałaby mi się jedna taka profesjonalna, bo za każdym razem gdy się czeszę, to przez moją tracę mnóstwo cebulek. Podoba mi się ta z włosiem dzika. Do codziennej pielęgnacji będzie z pewnością idealna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-09-2020, 07:26
Kasta Kasta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 34
Domyślnie

Olivia Garden Finger Brush to najlepsza szczotka do włosów, jaką kiedykolwiek miałam. Delikatnie rozdziela pasma włosów bez szarpania i wyrywania ich. Gdy kupiła ją moja bratowa i pochwaliła się mnie i mojej siostrze, to jak najszybciej też zamówiłyśmy. Wcześniej nie wierzyłam, że można czesać włosy bez żadnych problemów. W dodatku bez elektryzowania i puszenia. Coś wspaniałego!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-09-2020, 09:38
Bercia1 Bercia1 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 31
Domyślnie

Ciekawy mają wygląd te szczotki do włosów i przyznam, że myślałam, iż przeznaczone są tylko do salonów. Teraz gdy przeczytałam Wasze wypowiedzi jestem gotowa jedną sobie kupić i wypróbować. Raz podobną widziałam w rękach mojej znajomej fryzjerki i nawet poczułam, z jaką łatwością rozdziela pasma moich włosów, nie szarpiąc ich wcale. To fantastyczny wynalazek, chyba naprawdę warto go mieć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-09-2020, 10:41
Blenderka Blenderka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 19
Domyślnie

Zupełnie przypadkowo trafiłam na taką właśnie szczotkę do włosów i już nie mogę się z nią rozstać Ma specyficzną innowacyjną budowę co sprzyja rozczesywaniu bez żadnych problemów. Dodatkowo przyjemnie masuje skórę głowy poprawiając jej ukrwienie i tym samym pozytywnie wpływa na cebulki. Wreszcie nie muszę wyjmować kołtunów se szczotki, bo po prostu ta nie wyrywa włosów. Serdecznie polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-10-2022, 08:21
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

A słyszałaś o szczotkach z włosia dzika? To teraz taki must have w pielęgnacji włosów. Taka szczotka m.in. domyka łuski włosa, nadaje im blasku, rozprowadza sebum co chroni włosy i dużo więcej. Zresztą tutaj https://lupakosmetyczna.pl/porady-ek...i-zastosowaniu masz cały artykuł na ten temat. Z pewnością się przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-09-2023, 09:59
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

W drogeriach często są slabej jakości, lepiej poszukać w sieci porządniejszej, tam zawsze dostaniesz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-09-2023, 10:30
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 473
Domyślnie

a jakaś konkretna marka albo rodzaj? bo chciałabym coś porządnego do włosów kupić wreszcie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.