kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-03-2015, 06:50
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

No i dopiero sobie pogadałam 2 razy nie mogłam odebrać ale na szczęscie za trzecim razem udało się skontaktować
Myślę,że dobraliśmy odpowiednie ubezpieczenie. Dali mi kilka opcji i powiem Wam,że były lepsze niż sama sobie przeglądałam na różnych stronach.
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 23-03-2015, 19:25
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Najlepiej tam, gdzie ma się konto bankowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-03-2015, 07:47
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Ale co? Ubezpieczenie tam gdzie ma się konto bankowe? No wiekszej głupoty dawno nie słyszałam
Jestem zdania,że warto jest się ubezpieczać tam gdzie jest najlepsza, gdzie jest najlepsza cena w stosunku do kwoty ubezpieczenia i jest jak najmniej wyliczeń.
A w tym może pomóc nam jedynie doradca. Również polecam comperię.Znają się na rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 03-04-2015, 13:46
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

W PZU albo Avivie spróbuj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 18-04-2015, 19:23
Lena Lena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Możesz skorzystać z firm ubezpieczeniowych i baków. wszytko zależy co to ubezpieczenia ma w sobie zawierać. Ja korzystam z PZU i jestem zadowolona. Cena to 30 zł miesięcznie . Czyli w granicach. Poszukaj. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 21-04-2015, 12:51
ogrodnisia ogrodnisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Myślę, że jak zawsze trzeba porównać kilka towarzystw, żeby wybrać najciekawszą ofertę. Często można z samym agentem ponegocjować cenę, z reguły można niektóre opcje mniej nas interesujące wyłączyć i okaże się, że cena jest bardzo przystępna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 04-05-2015, 17:00
kathryn09 kathryn09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

O ile dobrze pamiętam to w Hestii i Compensie można było dobrze (korzystnie) ubezpieczyć mieszkanie, ale to trzeba sprawdzić. Bo jednemu może pasować, a drugiemu już nie. To indywidualne sprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 09-07-2015, 13:58
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zuza
Sporą ofertę mają multiagencje, możne sobie przeliczyć jaka polisa się najlepiej kalkuluje https://cuk.pl/dom_i_mieszkanie/kalkulator_majatkowy
Bardzo fajne narzędzie, podliczyłam sobie z ciekawości i widzę że to nie są duże kwoty - takie ubezpieczenie na rok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-07-2015, 13:26
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał kathryn09
O ile dobrze pamiętam to w Hestii i Compensie można było dobrze (korzystnie) ubezpieczyć mieszkanie, ale to trzeba sprawdzić. Bo jednemu może pasować, a drugiemu już nie. To indywidualne sprawy.

No dokładnie. W przypadku ubezpieczenia mieszkania zawsze warto jest to skonsultowac z doradcą, który dobierze Wam ubezpieczenie odpowiednie dla Was.Jest bardzo wiele towarzystw ubezpieczeniowych, które oferują tego typu ubezpieczenia a wszystko powinno być dobrane do odpowiedniej osoby. Mozna na poczatku samemu sobie porównać poszczególne ubezpieczenia ale potem proponuje się skontaktowac z kimś ogarniętym w temacie. Zerknijcie sobie tutaj:
https://superpolisa.pl/

Na stronie obecnie można sobie porównać ubezpieczenia na mieszkanie albo dom. MOze to Wam pomoże coś sensownego dobrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 30-07-2015, 18:50
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jeżeli nie wiesz gdzie ubezpieczyć mieszkanie albo jakie ubezpieczenie wybrać to zajrzyj do nich na bloga http://www.mapanieruchomosci.pl/blog/ mają różne ciekawe atykuły dotyczące nieruchomości. Niektóre są na prawdę przydatnę. Artykuł o ubezpieczeniach tez gdzieś tam widziałam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.