kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 12-08-2019, 03:54
KonradSkal Mężczyzna KonradSkal is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 147
Domyślnie

W sprawie rozwodowej ważne, zebyś miał dobrego adwokata i przede wszystkim dobre argumenty poparte dowodami, przemawiające na twoją korzysc. Sprawy rozwodowe sa bardzo trudne i dobrze by było się dogadać. Jeśli mogę coś polecić to jedynie prawnika: http://banaszewscy.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 09-09-2019, 12:17
Anna500 Anna500 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 14
Domyślnie

Po rozwodzie też trudno. Nikt się mną nie interesuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 27-09-2019, 12:08
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

rozwód to nic przyjemnego ale niestety takie jest życie - jdnym sie układa a innym nie. Tak naprawdę jeśli zdecydujecie się na rozód to warto wziąc sobie do pomocy doświadczonego adwokata. Taki sprawy budza wiele emocji wiec dobrze jest miec kogoś, kto na zimno spojrzy na sprawe. W rozwodach bardzo dobrą pomoc oferuje mecenas Budrewicz. Jest stanowczy i konkretny i zawsze doprowadza sprawe do konca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 08-10-2019, 11:25
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

To prawda, rozwód to paskudna sprawa. Wiem z doświadczenia. Ja byłam w o tyle lepszej sytuacji, że rozwód był bez orzekania o winie więc przebiegł szybko i sprawnie ale i tak był stres bo nie wiedziałam, czy mój były mąż mnie czymś nie zaskoczy. Dlatego lepiej być przygotowanym na takie sytuacje i zapewnić sobie pomoc adwokata. Zwłaszcza jeśli zapowiada się trudna rozprawa. W tym celu polecam zobaczyć ten artykuł link, skąd dowiecie się ile korzyści płynie z takiego wsparcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 25-10-2019, 14:40
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Wszystko spoko, jak się nie dogadujecie to warto może to przemyśleć. Jednak sprawa się komplikuje gdy macie dzieci. W takim przypadku należy głównie myśleć właśnie o dobru dziecka. Często tu zasądzane są alimenty, jeżeli dziecko jest niepełnoletnie. Pamiętajcie, że te wam się należą. Jeżeli druga osoba nie płaci alimentów to należy reagować. Na stronie https://zwierciadlo.pl/lifestyle/w-j...-rafal-wojtyna znajdziecie sposoby na to jak ściągnąć alimenty od drugiego z rodziców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 29-10-2019, 15:45
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Moja siostra niedawno przechodziła przez rozwód i wcale nie było to przyjemne. Całe szczęście, przy podziale majątku miała przy sobie Pana Wieczorskiego, który dobrze jej doradził i podpowiedział co zrobić i o co można walczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 25-01-2020, 22:08
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam,u mnie juz po rozwodzie,jednak czuje,ze nie radze sobie z tym co astalo mnie po sprawie rozwodowej. Zalezy mi na tym,aby znalzc kogos,kto bedzie mnie wspieral i pomoze mi wyjsc z takiego stanu. https://klinika-rozwodowa.pl/ Czy ufacie takim instytucjom?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 28-01-2020, 10:30
Mel1 Mel1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 127
Domyślnie

Z pomocą dobrego prawnika, rozwód wcale nie musi być aż tak trudny i czasochłonny.
A od czego zacząć? Przede wszystkim od pozwu, który możesz złożyć samodzielnie lub z pomocą adwokata. Tutaj znajdziesz wskazówki (krok po kroku) jak przygotować się do rozwodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 11-03-2020, 13:49
ewehner's Avatar
ewehner ewehner is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że zawsze najbardziej na tym cierpi dziecko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 22-03-2020, 15:06
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 215
Domyślnie

Coraz więcej osób, podczas rozwodu, zamiast prowadzić batalie sądowe decyduje się na mediacje. To sposób, by szybciej, kulturalniej i przy mniejszym stresie rozstać się i dogadać sie co do podziału majątku, opieką nad dziećmi itd. Jeśli szukacie dobrego mediatora to polecam kancelarię pani radcy prawnego Magdaleny Adamczewskiej - http://www.adamczewska.com.pl/ . Jest mediatorem z dużym doświadczeniem i wszystkimi potrzebnymi uprawnieniami. Przyjmuje sprawy z całej Polski, niezależnie od stopnia ich skomplikowania. Zawsze służy profesjonalną pomocą, dopasowaną do waszych potrzeb i oczekiwań.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.