kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 16-05-2021, 13:58
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domy¶lnie Gotowe posi³ki dietetyczne

Potrzebna mi dobra dieta catering, taka, która bêdzie urozmaicona, a nie codziennie praktycznie to samo. Macie jakie¶ sprawdzone firmy, które dostarczaj± dietê pude³kow± pod drzwi?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-05-2021, 11:15
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domy¶lnie

Je¶li mam byæ szczera, to ja by³am przeciwna takim w³a¶nie ogólnodostêpnym dietom, a¿ spróbowa³am siê z Miód Malin±. To mi siê wydaje ¶wietnym sposobem na odchudzanie. Diety tu https://miod-malina.com/?gclid=CjwKC...xoCIoIQAvD_BwE s± do wyboru. Chêtnie po nie siêgnê, poniewa¿ czujê, ¿e moja waga musi jednak spa¶æ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-05-2021, 19:05
zrice's Avatar
zrice zrice is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Chrzanów
Posty: 4
Domy¶lnie

Ja zastosowa³am sobie dietê wykupion± w internecie, ale nieprzynios³a oczekiwancyh rezultatów. Szybo schud³am, ale gdy tylko zrobi³am niewielkie odstêpstwa od normy to znowu uty³am i wróci³am dopunktu wyj¶cia. Teraz postanowi³am udaæ siê do dietetyczki. Zrobi³a mi jad³ospis i wszystkie posi³ki maj± podan± ilo¶æ kalorii, a w przepisach s± ró¿ne alternatywy dla stosowanych sk³±dników. Czasoch³onne jest tylko to, ¿e trzeba wszystko wa¿yæ. Niestety nie mam odpowiedniej wagi. My¶licie, ¿e w tym sklepie kupiê to co mi trzeba https://moga.com.pl/?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-05-2021, 09:31
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domy¶lnie

Ja siê interesowa³am ró¿nymi opcjami cateringu dietetycznego i my¶la³am, ¿eby skorzystaæ z firmy która oferuje catering bez glutenu , bo ja sama jak gotowa³am to ciê¿ko jest. S³ysza³am akurat o nich wiele pozytywnych opinii. A od dawna mam w planach schudn±æ tylko nie chcê sama gotowaæ i pilnowaæ kalorii. To bêdzie wiêc idealna sprawa dla mnie!
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-05-2021, 12:50
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domy¶lnie

Ja korzystam z cateringu dietetycznego WygodnaDieta, posi³ki s± bardzo smaczne nie powtarzaj± siê czêsto , desery przepychotka, ¶wie¿o estetycznie podane .
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-05-2021, 17:48
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domy¶lnie

Cytat:
Napisa³ lisek
Ja korzystam z cateringu dietetycznego WygodnaDieta, posi³ki s± bardzo smaczne nie powtarzaj± siê czêsto , desery przepychotka, ¶wie¿o estetycznie podane .

Te¿ od nich zamawiam. Kole¿anka mi poleci³a i przyznam, ¿e posi³ki s± na prawdê smaczne. Po 4 miesi±cach diety uda³o mi siê zrzuciæ 12 kg choæ tak na prawdê dieta nie jest ciê¿ka a posi³ki s± ciekawie komponowane.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-06-2021, 15:31
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 988
Domy¶lnie

Ze swojej strony polecam zdecydowanie sprawdziæ Catering Warszawa od Mój Catering gdzie bêdziecie mogli dobraæ odpowiednio zbilansowane posi³ki na które macie w danym momencie ochotê oraz konkretne upodobania. W swojej ofercie maj± zarówno diety Wege Fit. Classic Fit, ale równie¿ nowo¶ci jak SirtFood Adele która ma coraz wiêksza rzeszê fanów i zwolenników po tych ¶wietnych efektach jakie przynosi dla wygl±du cia³a oraz odchudzania.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-06-2021, 15:23
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domy¶lnie

O kochana ja przerobi³am trochê cateringów i z czystym sumieniem polecam zamawiaæ z Wygodnejdiety, tam posi³ki s± urozmaicone, pozna³am nawet du¿o nowych smaków.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.