kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 09-06-2020, 17:37
Igor0991 Mężczyzna Igor0991 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1
Domyślnie

Bardzo dużo osób kupuje ze sklepów internetowych, ponieważ jest to bardziej opłacalne. Poza tym warto wejść np. na stronę http://www.elektryka.org/artykuly,70...e_na_narzedzia i poczytać na temat tego jak kupować na wyprzedaż i nie przepłacać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 10-06-2020, 18:26
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 919
Domyślnie

A od jakiego dostawcy macie u siebie internet? Który wytrzymał koronawirusowe przeciążenia? Zastanawiam się nad zmianą i zaciekawiła mnie oferta tej firmy https://panwybierak.pl/dostawca/inea/97
Ktoś z Was ma u siebie? Co myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 12-06-2020, 12:54
szklaneq Mężczyzna szklaneq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

Wygodnie jest mi zamawiać ciuchy przez internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 02-08-2020, 20:19
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Zauważyłam, że praktycznie większość zakupów (oprócz spożywki) robię przez internet. Jest to dla mnie wygodniejsze, nie muszę jeździć po sklepach, wszystko przynosi mi kurier pod drzwi. Tak samo, staram się wystawiać niepotrzebne przedmioty na sprzedaż. Mogę dzięki temu zarobić, a przy okazji pozbyć się zbędnych dupereli. Darmowe ogłoszenia można zamieszczać w serwisie Pokato. Jest tam mnóstwo działów, więc czy chce się coś sprzedać czy kupić, znajdzie się tam praktycznie wszystko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 03-08-2020, 20:34
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 220
Domyślnie

A czy znacie centrum handlowe poznań Homepark Franowo ? Bo, właśnie tam warto wybrać się, jak chcecie zrobić sobie konkretniejsze zakupy. Mają tam masę świetnych sklepów. Warto więc odwiedzić to miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 04-08-2020, 11:32
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Dziewczyny, jaki sklep z odzieżą damską polecacie? Nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby znaleźć nie tylko modne, ale i ponadczasowe stylizacje. Będę wdzięczna za każdą radę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 04-08-2020, 12:37
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

przy zakupach przez internet najlepiej mieć własnie szybkiego neta, wiem cos o tym, a internet fajnie jest zamówić u Pan wybierak Wtedy wszystko szybko idzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 04-08-2020, 12:40
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

przy zakupach przez internet najlepiej mieć własnie szybkiego neta, wiem cos o tym, a internet fajnie jest zamówić u Pan wybierak Wtedy dobierzecie sobie oferte idealna do waszego miejsca zamieszkania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 11-08-2020, 09:02
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 119
Domyślnie

Jak już szukacie wyjątkowych propozycji w zakresie bielizny damskiej to warto sprawdzić, także sklep Valetta gdzie znajdziecie wiele świetnych propozycji m.in strojów w wersji jedno oraz dwuczęściowych. Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań, a przede wszystkim zakupów!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 13-08-2020, 00:14
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Jakbyście chcieli kupić czy sprzedać sprzęt czy odzież sportową to zerknijcie sobie tu https://www.pricelesso.pl/ To fajny serwis handlowy. Ja jestem zadowolona, że tu trafiłam, fajne miejsce, warto tu zaglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.