kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 04-08-2020, 08:45
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

Też podobnie do tego podchodzę i przy wyborze leżaczka też się sugerowałam rankingami i opiniami użytkowniczek, dlatego ostatecznie kupiłam https://erli.pl/produkt/lezaczek-buj...-gwiazdy/70399
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 08-08-2020, 20:07
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

To tak jak ja przy wyborze wózka, czytałam opinie i przeglądałam rankingi i wybrałam x-landera, od razu mnie zachwycił ten wózek nie tylko wyglądem ale też funkcjonalnością
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 09-09-2020, 17:41
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Co jak co ale do ciąży trzeba się odpowiednio przygotowac - tak jak i do narodzin. W ofercie sklepie Coolmama https://www.coolmama.pl/ znajdziecie różnego rodzaju ubrania do karmienia,ciążowe czy dla maluszków . Znajdziecie tu także w dobrej cenie kocyki czy kokony - produkty są z Polski,także warto stawiać na najwyższą jakość
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 28-09-2020, 16:52
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

na pewno bez wątpienia przyda się coś do pępuszka. pielęgnacja pępka noworodka jest bardzo ważna i należy uważać, aby nie wdało się zakażenie, a kikut szybko wysechł i odleciał. Często zdarza się, że przy niewłaściwej pielęgnacji mogą zostać się bakterie, więc lepiej zapobiegać niż się potem martwić. Zdrowie maluszka jest przecież najważniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 03-11-2020, 15:29
weimann.ike's Avatar
weimann.ike weimann.ike is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 6
Domyślnie

Ważną kwestią są kosmetyk. Uważam, że każda z mam powinna korzystać z naturalnych kosmetyków dla dzieci https://kopalnia-zdrowia.pl/c-mama-i-dzieci.html. Kosmetyki naturalne mają przede wszystkim tę zaletę i przewagę nad tymi zwykłymi, dostępnymi w popularnych drogeriach i supermarketach, że w swoim składzie nie mają toksycznych substancji, za to zawierają naturalne składniki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 09-03-2021, 18:27
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Polecam teraz sprawdzić dobrą promocję w Polomarkecie -chusteczki nawilżane Bobo Boom 1 opak. - 72 szt. Na pewno warto uwzględnić w naszej wyprawce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 31-03-2021, 10:09
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

My ostatnio odkryliśmy słoiczki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. Trafiliśmy na nie w Lidlu. Jestem z nich bardzo zadowolona bo są to produkty jednoskładnikowe, bez dodatku cukru, no i mają certyfikat BIO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 21-04-2021, 12:09
pwlk pwlk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 104
Domyślnie

Witajcie! Gdzie polecacie kupić bambusową pościel do łóżeczka niemowlęcego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 22-04-2021, 18:20
Gaduła12 Gaduła12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 2
Domyślnie

Wyprawka to temat rzeka, ale siedząc na zwolnieniu mam czas by się dobrze przygotować. W zeszłym tygodniu w końcu poznałam płeć naszego maluszka i szaleje. Zaczęłam od rozmiaru 62 i w sumie zastanawiam się czy 56 też kupić? Na stronie www.olibambi.pl mają teraz fajną promocję na body dla niemowląt więc kupiłam kilka sztuk na próbę i są świetne. Właśnie czekam, na kolejną paczuszkę bo dzis domówiłam jeszcze rampersy. Ubranka są takie mięciutkie. Od razu widać, że polskie. Zdecydowanie lepsza jakość niż z sieciówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 12-05-2021, 08:37
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 484
Domyślnie

Ja się bardzo zawsze stresuje że to co wybiorę dla dziecka będzie nie odpowiednie, albo niedobre dla niego. Dlatego sporo czytam. Korzystacie też z takich poradników https://joannapachla.com/dziecko/mleko-nan-opinie/ ? Jakie mleko w ogóle wybrałyście?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.