kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-10-2020, 17:03
Poleczka Poleczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 86
Domyślnie

Warto by sprawdzić czy nie jest to nawracająca grzybica pochwy ale to może potwierdzić lekarz i odpowiednie badania.By nie było to dla nas zbyt uciążliwe,warto na co dzień stosować preparat Octenisept,który szybko ukoi ból,pozwoli pozbyć się swędzenia i pieczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 05-12-2020, 14:24
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Upławy mogą świadczyć o wielu dolegliwościach i nie powinno się ich bagatelizować. Ja bym zrobiła na Twoim miejscu cytologię. Może to zakażenie wirusem hpv daje takie objawy? Pozbyłam się tego wirusa stosując prze pół roku papilocare
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 08-12-2020, 16:57
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Owszem, wizyta u ginekologa będzie najlepszym rozwiązaniem. Wiem, że teraz ze względu na panującego koronawirusa, dość długo czeka się na wizyty, także możesz też zajrzeć na https://www.forumginekologiczne.pl/ - jest sporo wątków na temat upławów oraz przydatne artykuły na ten temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 11-12-2020, 23:35
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Upławy nie biorą się znikąd. Jest to objaw jakiejś infekcji, którą trzeba zdiagnozować i skutecznie leczyć. Tak jak czytałam na stronie https://antykoncepcjanamiare.pl/kobi...a-najczesciej/ o kobiecych chorobach to jest też tam mowa o upławach. Dlatego takich spraw nie należy bagatelizować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 07-01-2021, 23:26
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

No niestety u wielu kobiet upławy zdarzają się dość często i czasem nie ma na to żadnego konkretnego sposobu. Kobiety, które często mają takie problemy jakoś radzą sobie same sprawdzonymi środkami, ale jeśli upławy pojawiają się po raz pierwszy, to trzeba udać się do specjalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 25-01-2021, 11:02
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

kazda infekcja czy problem z miejscami intymnymi moim zdaniem jest nieprzyjemna. na szczescie jest sporo srodkow dostepnych nawet bez recepty ktore przynosza ulge przykladowo na suchosc pochwy, czy niedobor sluzu dobrze sie sprawdze Feminum zel. Stosuje go od dawna, nie dosc ze wydajny to skuteczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 26-02-2021, 11:23
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

Radzę iść wykonać usg ginekologiczne i być może jeszcze jakieś potrzebne badania, dzięki którym lekarz potwierdzi lub wykluczy jakąś infekcje, upławy zazwyczaj świadczą właśnie o infekcji… jeśli mieszkacie w Warszawie to polecam centrum medyczne Multimed – nowoczesna i funkcjonalna przychodnia
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 28-02-2021, 15:16
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Przy takich problemach jak infekcja grzybicza pochwy to naprawde trzeba się wybrac szybko do lekarza, nic wiecej, tylko lekarz wam pomoze na tego typu problem !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 25-03-2021, 22:25
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

ja ostatnio miałam grzybica pochwy dobrze ze gineklolog mi poleciła odpowiednie leki bo nie wiem co by to było.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-03-2021, 18:24
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Cytat:
Napisał herok24
Radzę iść wykonać usg ginekologiczne i być może jeszcze jakieś potrzebne badania, dzięki którym lekarz potwierdzi lub wykluczy jakąś infekcje, upławy zazwyczaj świadczą właśnie o infekcji… jeśli mieszkacie w Warszawie to polecam centrum medyczne Multimed – nowoczesna i funkcjonalna przychodnia

Herok24, ja też polecam https://multimed.pl/ . Sama nie raz tu miałam usg ginekologiczne. Nie dlatego, że coś akurat mi dolegało ale raz do roku robię taką wnikliwą diagnostykę. Każdej Pani polecam kontrolować układ rozrodczy. No i ta placówka gwarantuje w Warszawie najlepszą opiekę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.