kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-04-2020, 12:09
estee estee is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 2
Domyślnie Wózek dla dziecka

Powiedzcie mi dziewczyny, jak wybierałyście wózek dla dziecka? Czym się kierowałyście?
Bo ja póki co oglądam tylko różne modele i wiem, że niektóre podobają mi się wizualnie jak np ten https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Bug...-Fox-1840.html, a niektóre nie

Ostatnio edytowane przez estee : 20-04-2020 o 13:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-04-2020, 15:04
stacy.bins stacy.bins is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 4
Domyślnie

Warto postawić na wózek funkcjonalny, 2w1 - aby miał gondolę i spacerówkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-06-2020, 15:02
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

My postawiliśmy na anex l/type i bardzo sobie go chwalę! Daje radę na każdym terenie, jest zgrabny, poręczny i praktyczny a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-06-2020, 13:57
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

To podobnie jak x-lander x-cite który jest też lekki i bardzo zwrotny, jest idealnym miejskim wózkiem ale jak pojedziesz za miasto to też da radę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-06-2020, 11:49
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

wózków na rynku jest faktycznie bardzo dużo i czasem trudno się na coś konkretnego zdecydować. ja też sporo szukałam, czytałam, dopytywałam. i zdecydowałam się ostatecznie na wózek marki Cavoe, model AXO Nie mam go jeszcze bo ma się pojawić w sklepach jakoś na początku lipca. jak szukacie wózka, który sprawdzi się w każdym terenie ( dobra amortyzacja i mocne koła) to zerknijcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-01-2021, 12:24
Monisia0 Monisia0 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 213
Domyślnie

Ja chciałam wybrać bardziej praktyczny wózek, więc rozglądałam się za modelem 2w1, fotelik chciałam dokupić już później osobno, by był dobrze dopasowany. Najbardziej zależało mi na funkcjach wózka, żeby miał wentylację gondoli, duży kosz czy regulowany materac. Dlatego wybrałam https://insevio.com/, nie planowałam akurat tego wózka, ale w sklepie wpadł mi w oko Na lekkiej wadze mi nie zależało, bo nie będę go nosić, ale dla wielu mam to pewnie może być plus. Ja chciałam, żeby była dobra amortyzacja i skrętne koła, bo mieszkamy na obrzeżach miasta, więc drogi nie są idealne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-01-2021, 16:54
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Przy wyborze kierowałam się wygodą dla dziecka tak jak i dla mnie i wybrałam wózek Anex m type i to był traf w 10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-01-2021, 17:41
Alineska Alineska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 96
Domyślnie

A może zerknij na portal ogłoszeń Pokato.pl?
Ogłaszają się tam również mamy, które chcą sprzedać wózki, ale również producenci. Dzięki temu może kupisz w doskonałej cenie w związku z tym.
Poza tym znajdziesz tam wszystko: od najdrobniejszych przedmiotów po te wielkogabarytowe.
Portal podzielony jest na kategorie, więc szukanie czegoś konkretnego nie sprawia kłopotów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-01-2021, 11:23
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Ja swój na pewno sprzedam jak już nie będzie nam potrzebny a mam x-landera a one wręcz słyną z solidności, używamy go już kawał czasu a dalej wygląda jak nowy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-01-2021, 14:35
cassin.jermain cassin.jermain is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Najlepiej postawić na wielofunkcyjny wózek, aby sprawdził się przez dłuższy czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.