kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-10-2020, 14:54
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Filtr do wody w domu?

Jaki możecie polecić filtr do wody w domu? Tak by woda była zdatna do picia? Na https://filtrosfera.pl/ jest bardzo duży wybór. Są też dzbanki filtrujące. Jednak czy one są na pewno bezpieczne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-11-2020, 17:45
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja mam dzbanek z aquaphor Provence i jestem z niego mega zadowolona! Dobrze oczyszcza wodę- jest ona krystaliczna i po prostu smaczna. Sam dzbanek za to pojemny, praktyczny i łatwy w obsłudze. Na naszą 4 osobą rodzinę w zupełności wystarcza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-12-2020, 18:31
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Tez mam dzbanek z aquaohor z tym, że model J.Shmidt 500. Świetnie oczyszcza, a z dzbankiem nigdy nie było żadnych problemów. Co ważniejsze, ja w końcu pozbyłam się pustych plastikowych butelek, które wystawały z każdego kąta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-12-2020, 19:48
Maciej2131 Mężczyzna Maciej2131 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 1
Domyślnie

Teraz dzbanki nie są na topie, ponieważ interesującym rozwiązaniem są filtry na kran. Dzięki założeniu filtra bezpośrednio na kran, woda od razu jest przefiltrowana bez potrzeby nalewania jej do dzbanka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-12-2020, 19:58
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Filtr - jakoś nie mam przekonania, wolę wodę i to źródlaną której z filtrem nie uzyskasz... Zobacz sobie na http://iwoniczanka.pl, łatwo zamówisz ja do domu czy firmy, taniej wyjdzie i zdrowo przede wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-12-2020, 15:43
Malbajd Malbajd is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 24
Domyślnie

Filtry montowane pod zlewem to ekstra rozwiązanie. Nie ma możliwości zeby dostało sie do środka cos tak jak np. do dzbanka... Jestem fanką swojego filtra odwróconej osmozy, polecam. Woda idealnie czysta, smaczna, zdrowa, o podwyższonym pH... I pełna minerałów Niestety w przypadku dzbanka woda była zmiękczana, żeby nie powstawał kamień. Ja jednak wybieram tę z minerałami. Polecam filtry marki Ecoperla - https://www.ecoperla.pl/filtry-do-kuchni/

Jeśli komuś nie przeszkadza codzienne kupowanie plastiku i patrzy na względy ekologiczne, to okej. Można kupować wodę w zgrzewkach. Ale ja osobiście używam filtra, bo jest to po prostu zdrowe, wygodne i oszczędne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-01-2021, 21:00
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja jednak wolę opcję z dzbankiem filtrującym. Mam Provence aquaphor, już dobrych kilka miesięcy i jestem z niego zadowolona. Jest solidny i pojemny, dobrze oczyszcza wodę a co ważniejsze ja pozbyłam się z domu morza pustych plastikowych butelek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-04-2021, 12:15
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 431
Domyślnie

Ja posiadam filtr do wody od https://aquasystem.pl/ jest naprawdę super. Nie jest drogi, ale za to jaki przydatny, woda jest teraz przepyszna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-04-2021, 13:22
Malbajd Malbajd is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 24
Domyślnie

Jak ktoś chce mieć naprawdę czystą i smaczną wodę to najlepiej wybrać system do montażu pod zlewem.
Fajny jest filtr z ultrafiltracją, który bardzo poprawia smak, zapach i ogólnie skład wody, a pozostawia minerały.
Polecam takie urządzenie, bardzo dobra jakość i obsługa sklepu - https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/B...la-Ecobott/661

Ostatnio edytowane przez Malbajd : 29-04-2021 o 08:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-08-2021, 13:47
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

My mamy dzbanek filtrujący i super się spisuje. Już od ponad roku mamy model Provence z aquaphor, dokładnie oczyszcza, woda z niego jest smaczna a ja w końcu pozbyłam się plastikowych butetel z domu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.